See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Diftar full service - Huis-aan-huis ophalen van huisvuil en GFT-afval (Dienstjaar 2027 t/m 2030)
Beschreibung: Diftar full service - Huis-aan-huis ophalen van huisvuil en GFT-afval (Dienstjaar 2027 t/m 2030)
Interne Kennung: PPP0BN-1637/6047/2026/3P/1637
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90511300 Müllsammlung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Diftar full service
Beschreibung: Full Service beheer ter ondersteuning van een gedifferentieerd tarief (diftar) voor huisvuil en gft van gemeentelijke afval ophaling (huis-aan-huis of via ondergrondse containers). Het opdrachtgevend bestuur krijgt een gebruikersversie (user) van de software (incl. onderhoudscontract) ter beschikking: • De inschrijver werkt met de software voor het uitvoeren van de opdracht (van administratieve afhandeling tot het versturen van betalingsuitnodigingen en -herinneringen). Tevens dient door de inschrijver een nazorgservice opgezet te worden, waarbij de uitgevoerde acties (bv. terreinwerk en stockbeheer) ook weergegeven worden in het softwarepakket • Via een groene lijn en e-loket kunnen de klanten (inwoners, verenigingen en ondernemingen) informatie opvragen over containers, chips, uitgevoerde ledigingen, hun saldo, enz. • De installatie en het onderhoud van de software gebeurt door de inschrijver • De inschrijver geeft een gedetailleerde omschrijving (incl. demo) van de wijze waarop uitvoering zal gegeven worden aan deze opdracht om een correcte beoordeling van de inschrijving mogelijk te maken.
Interne Kennung: 2026/3P/1637_1
Los: LOT-0002
Titel: Leveren van containers
Beschreibung: Het vervangen van containers die stuk zijn en bijkomende uitzetting naar nieuwe aansluitpunten. Dit perceel omvat het leveren van nieuwe containers (40L, 120L, 140L en 240L). Het betreft het leveren van containers ter vervanging van oude of defecte containers of het bijplaatsen van containers op nieuwe aansluitpunten. Deze moeten geleverd worden bij de dienstverlener van Perceel 1.
Interne Kennung: 2026/3P/1637_2
Los: LOT-0003
Titel: Leveren van chips
Beschreibung: Het leveren van chips ter vervanging van defecte chips of het voorzien van een chip voor containers bij nieuwe aansluitpunten. Deze chips moeten passen in de containers uit perceel 2. De chips moeten geleverd worden bij de dienstverlener van Perceel 1.
Interne Kennung: 2026/3P/1637_3
Los: LOT-0004
Titel: Leveren van kantelsloten
Beschreibung: Het leveren van kantelsloten die op vraag van de burger geplaatst worden door de dienstverlener van perceel 1. Deze moeten geleverd worden bij de dienstverlener van Perceel 1.
Interne Kennung: 2026/3P/1637_4
Los: LOT-0005
Titel: Huis-aan-huis ophalen van huishoudelijk en gelijkgestelde rest-afvalstoffen
Beschreibung: Huis-aan-huisinzameling van huishoudelijke en gelijkgestelde afvalstoffen, inclusief het transport ervan naar een erkende verwerkingsinrichting, voor de fracties huisvuil en gft. Op het ogenblik van de inschrijving en gedurende de ganse duur van de overeenkomst dient de dienstverlener in het bezit te zijn van alle vergunningen, erkenningen en registraties nodig voor de ophaling van de genoemde afvalstoffen, conform de vigerende wetgeving.
Interne Kennung: 2026/3P/1637_5
Los: LOT-0006
Titel: Huis-aan-huis ophalen van huishoudelijk en gelijkgestelde GFT-afvalstoffen
Beschreibung: • De selectieve huis-aan-huisinzameling d.m.v. een elektronisch registratiesysteem van het huisvuil en gft in containers in alle straten van de gemeente Wommelgem • Frequentie: 14 daags, overeenkomstig de bepalingen vermeld in de technische bepalingen • Het transport van deze afvalfractie naar een door het bestuur aangewezen erkende verwerkingsinrichting • De installatie van benodigde hard- en software gebeurt door de dienstverlener. De dienstverlener geeft een gedetailleerde beschrijving (zie gunningscriteria conceptnota) van de wijze waarop uitvoering zal gegeven worden aan de basisopdracht om een correcte beoordeling van de inschrijving mogelijk te maken.
Interne Kennung: 2026/3P/1637_6
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Vereiste opties (Optie 1 – Wekelijkse GFT‑ophaling (zomerperiode) Tijdens de periode van 1 juni tot en met 30 september kan de aanbestedende overheid kiezen voor een wekelijkse ophaling van GFT‑afval in plaats van de tweewekelijkse ophaling van de basisopdracht. De ophalingen gebeuren volgens dezelfde voorwaarden als de basisopdracht. De inschrijver vermeldt een meerprijs per jaar, zijnde het extra bedrag bovenop de prijs van de basisopdracht. Indien de optie slechts voor een deel van de zomerperiode wordt toegepast, wordt de prijs pro rata berekend. Optie 2 – GFT‑ophaling op afroep (zomerperiode) Tijdens de periode van 1 juni tot en met 30 september kan de aanbestedende overheid extra GFT‑ophalingen op afroep laten uitvoeren, aanvullend op de basisopdracht. De extra ophaling: * wordt uitgevoerd door de opdrachtnemer op verzoek van de aanbestedende overheid * gebeurt volgens dezelfde technische en operationele voorwaarden als de basisopdracht * heeft betrekking op één adres en één fractie per aanvraag. De inschrijver vermeldt een prijs per extra ophaling, per adres en per fractie. Deze prijs vormt de basis voor de retributie die door de burger wordt betaald. De aanbestedende overheid bepaalt en int de retributie. De prijs van deze optie wordt niet meegerekend voor de gunning)