2. Verfahren
Verfahren
Titel: Co-sourcing Salaris, Financiële en Personeelsadministratie
Beschreibung: Aanbesteden van personeelsadministratie, financiële administratie & salarisadministratie ongeveer 60 medewerkers
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72268000 Bereitstellung von Software
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Co-sourcing
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Aanvullende opdrachten die nauw verband houden met de opdracht Het rechtstreeks gunnen van aanvullende diensten aan de opdrachtnemer die naar hun aard en inhoud nauw verband houden met de oorspronkelijke opdracht en noodzakelijk zijn voor een doelmatige uitvoering daarvan, tot een maximum van 10% van de oorspronkelijke opdrachtwaarde (cumulatief).
341577-2026 - Mededinging
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 72268000 Leveren van software
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: Co-sourcing
Interne identificatiecode: 1
Opties: