341634-2026 - Ergebnis
Belgien – Bauarbeiten – Aanstellen opdrachtnemer voor Nieuwbouw Ter Caele - deel Ruwbouw, afwerking en technieken
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Bauleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelAanstellen opdrachtnemer voor Nieuwbouw Ter Caele - deel Ruwbouw, afwerking en technieken
BeschreibungNieuwbouw woonzorgcentrum - ruwbouw, afwerking en technische uitrustingen
Interne KennungZBM-2025-Nieuwbouw Ter Caele-Ruwbouw, afwerking en technieken
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsBauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
5. Los
LosLOT-0001
TitelZBM-2025-Nieuwbouw Ter Caele-Ruwbouw, afwerking en technieken - 1
BeschreibungAanstellen opdrachtnemer voor Nieuwbouw Ter Caele - deel Ruwbouw, afwerking en technieken
Interne Kennung1
341634-2026 - Resultaat
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Werken
2. Procedure
Procedure
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Werken
Belangrijkste classificatie (cpv): 45000000 Bouwwerkzaamheden
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: 1