341657-2026 - Wettbewerb
Tschechien – Server – Dodávka výpočetního serveru pro datově a výpočetně náročné analýzy
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDodávka výpočetního serveru pro datově a výpočetně náročné analýzy
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky je dodávka výpočetního serveru pro datově a výpočetně náročné analýzy, který bude určený zejm. pro analýzy rozsáhlých dat v oblasti genomiky, transkriptomiky, proteomiky a strukturální biologie a aplikace metod umělé inteligence. Server umožní efektivní běh algoritmů pro celogenomové sestavování (de novo assembly), mapování sekvenačních čtení, volání variant, rekonstrukci genových sítí, analýzu exprese a transkriptomu, zpracování velkých proteomických datasetů či deep learningové modelování (např. predikce struktur, klasifikace vzorců z mikroskopie). Dále pak analýzu obrazových dat z konfokálních mikroskopů nebo AI nástroje pro automatizované rozpoznávání struktur a predikci funkce biomolekul.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des VerfahrensZadavatel zahajuje otevřené řízení odesláním oznámení o zahájení zadávacího řízení, kterým vyzývá neomezený počet dodavatelů k podání nabídky. Zadavatel s účastníky zadávacího řízení o podaných nabídkách nejedná. Dodavatelé předkládají doklady o kvalifikaci v nabídce.
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48820000 Server
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48822000 Computerserver
5. Los
LosLOT-0001
Interne KennungVZ