See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wykonanie audytów energetycznych wraz z inwentaryzacją architektoniczno- budowlaną budynków mieszkalnych wielolokalowych będących pierwotnie w zasobach PGR na terenie gmin woj. zachodniopomorskiego
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wykonanie audytów energetycznych wraz z opracowaniem wielobranżowej inwentaryzacji architektoniczno- budowlanej budynków wyszczególnionych w Załączniku nr 1 do OPZ. Niniejsza dokumentacja będzie stanowiła podstawę do opracowania dokumentacji projektowych i wykonania robót budowlanych w zakresie na termomodernizacji ww. obiektów i wykonania niezbędnych robót towarzyszących, w tym: Część 1- powiat świdwiński - liczba budynków - 20 szt. Część 2- powiat łobeski- liczba budynków- 38 szt. Część 3- powiat koszaliński oraz kołobrzeski - liczba budynków- 11 szt. Część 4- powiat goleniowski- liczba budynków- 34 szt. Część 5- powiat stargardzki- liczba budynków- 18 szt. Część 6- powiat szczecinecki- liczba budynków- 34 szt. Część 7- powiat drawski i gmina Tuczno - liczba budynków- 29 szt. Część 8- powiat białogardzki - liczba budynków- 21 szt. Część 9- powiat policki i Szczecin - liczba budynków- 15 szt. Część 10- powiat gryfiński - liczba budynków- 5 szt. Część 11- powiat kamieński- liczba budynków- 14 szt. Część 12- powiat sławieński- liczba budynków- 9 szt. Część 13- gmina Brojce - liczba budynków - 10 szt. Część 14 – gmina Płoty – liczba budynków – 24 szt. Część 15 – gmina Gryfice – liczba budynków – 9 szt. Zgodnie z art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy z dnia 11 września 2019 r. – Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2024 r. poz. 1320 z późn. zm.), Zamawiający informuje o możliwości udzielenia zamówień polegających na powtórzeniu podobnych usług, stanowiących uzupełnienie zamówienia podstawowego, w szczególności obejmujących: 1) wykonanie dodatkowych audytów energetycznych budynków mieszkalnych wielolokalowych zlokalizowanych na terenie gmin objętych daną częścią zamówienia lub gmin sąsiednich, 2) wykonanie dodatkowej inwentaryzacji architektoniczno-budowlanej dla budynków, które zostaną wskazane przez Zamawiającego, 3) aktualizację lub rozszerzenie opracowanej dokumentacji w zakresie przewidzianym potrzebami Zamawiającego. Zamówienia te będą udzielane w przypadku wystąpienia uzasadnionych potrzeb Zamawiającego, pod warunkiem, że: 1) są zgodne z przedmiotem zamówienia podstawowego, 2) są zgodne z warunkami przewidzianymi w SWZ, 3) wartość przewidywanych zamówień nie przekroczy 30% wartości zamówienia podstawowego. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa SWZ wraz z załącznikami. Zgodnie z art. 257 PZP Zamawiający zastrzega unieważnienie zamówienia postępowania o udzielenie zamówienia, jeżeli środki publiczne, które Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia, nie zostały mu przyznane
Interne Kennung: BS/ZOW/AgZ/203/011/26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71250000 Dienstleistungen von Architektur- und Ingenieurbüros sowie Vermessungsdienste
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: „Wykonanie audytów energetycznych wraz z inwentaryzacją architektoniczno- budowlaną budynków mieszkalnych wielolokalowych będących pierwotnie w zasobach PGR na terenie gmin woj. zachodniopomorskiego”- Część 1
Beschreibung: powiat świdwiński – liczba budynków - 20 szt.
Interne Kennung: Część 1
Los: LOT-0002
Titel: „Wykonanie audytów energetycznych wraz z inwentaryzacją architektoniczno- budowlaną budynków mieszkalnych wielolokalowych będących pierwotnie w zasobach PGR na terenie gmin woj. zachodniopomorskiego”- Część 2
Beschreibung: Część 2- powiat łobeski- liczba budynków- 38 szt.
Interne Kennung: Część 2
Los: LOT-0003
Titel: „Wykonanie audytów energetycznych wraz z inwentaryzacją architektoniczno- budowlaną budynków mieszkalnych wielolokalowych będących pierwotnie w zasobach PGR na terenie gmin woj. zachodniopomorskiego”- Część 3
Beschreibung: Część 3- powiat koszaliński oraz kołobrzeski - liczba budynków- 11 szt.
Interne Kennung: Część 3
Los: LOT-0004
Titel: „Wykonanie audytów energetycznych wraz z inwentaryzacją architektoniczno- budowlaną budynków mieszkalnych wielolokalowych będących pierwotnie w zasobach PGR na terenie gmin woj. zachodniopomorskiego”- Część 4
Beschreibung: Część 4- powiat goleniowski- liczba budynków- 34 szt
Interne Kennung: Część 4
Los: LOT-0005
Titel: „Wykonanie audytów energetycznych wraz z inwentaryzacją architektoniczno- budowlaną budynków mieszkalnych wielolokalowych będących pierwotnie w zasobach PGR na terenie gmin woj. zachodniopomorskiego”- Część 5
Beschreibung: Część 5- powiat stargardzki- liczba budynków- 18 szt.
Interne Kennung: Część 5
Los: LOT-0006
Titel: „Wykonanie audytów energetycznych wraz z inwentaryzacją architektoniczno- budowlaną budynków mieszkalnych wielolokalowych będących pierwotnie w zasobach PGR na terenie gmin woj. zachodniopomorskiego”- Część 6
Beschreibung: Część 6- powiat szczecinecki- liczba budynków- 34 szt.
Interne Kennung: Część 6
Los: LOT-0007
Titel: „Wykonanie audytów energetycznych wraz z inwentaryzacją architektoniczno- budowlaną budynków mieszkalnych wielolokalowych będących pierwotnie w zasobach PGR na terenie gmin woj. zachodniopomorskiego”- Część 7
Beschreibung: Część 7- powiat drawski i gmina Tuczno - liczba budynków- 29 szt.
Interne Kennung: Część 7
Los: LOT-0008
Titel: „Wykonanie audytów energetycznych wraz z inwentaryzacją architektoniczno- budowlaną budynków mieszkalnych wielolokalowych będących pierwotnie w zasobach PGR na terenie gmin woj. zachodniopomorskiego”- Część 8
Beschreibung: Część 8- powiat białogardzki - liczba budynków- 21 szt.
Interne Kennung: Część 8
Los: LOT-0009
Titel: „Wykonanie audytów energetycznych wraz z inwentaryzacją architektoniczno- budowlaną budynków mieszkalnych wielolokalowych będących pierwotnie w zasobach PGR na terenie gmin woj. zachodniopomorskiego”- Część 9
Beschreibung: Część 9- powiat policki i Szczecin - liczba budynków- 15 szt.
Interne Kennung: Część 9
Los: LOT-0010
Titel: „Wykonanie audytów energetycznych wraz z inwentaryzacją architektoniczno- budowlaną budynków mieszkalnych wielolokalowych będących pierwotnie w zasobach PGR na terenie gmin woj. zachodniopomorskiego”- Część 10
Beschreibung: Część 10- powiat gryfiński - liczba budynków- 5 szt.
Interne Kennung: Część 10
Los: LOT-0011
Titel: „Wykonanie audytów energetycznych wraz z inwentaryzacją architektoniczno- budowlaną budynków mieszkalnych wielolokalowych będących pierwotnie w zasobach PGR na terenie gmin woj. zachodniopomorskiego”- Część 11
Beschreibung: Część 11- powiat kamieński- liczba budynków- 14 szt.
Interne Kennung: Część 11
Los: LOT-0012
Titel: „Wykonanie audytów energetycznych wraz z inwentaryzacją architektoniczno- budowlaną budynków mieszkalnych wielolokalowych będących pierwotnie w zasobach PGR na terenie gmin woj. zachodniopomorskiego”- Część 12
Beschreibung: Część 12- powiat sławieński- liczba budynków- 9 szt.
Interne Kennung: Część 12
Los: LOT-0013
Titel: „Wykonanie audytów energetycznych wraz z inwentaryzacją architektoniczno- budowlaną budynków mieszkalnych wielolokalowych będących pierwotnie w zasobach PGR na terenie gmin woj. zachodniopomorskiego”- Część 13
Beschreibung: Część 13- gmina Brojce - liczba budynków - 10 szt.
Interne Kennung: Część 13
Los: LOT-0014
Titel: „Wykonanie audytów energetycznych wraz z inwentaryzacją architektoniczno- budowlaną budynków mieszkalnych wielolokalowych będących pierwotnie w zasobach PGR na terenie gmin woj. zachodniopomorskiego”- Część 14
Beschreibung: Część 14 – gmina Płoty – liczba budynków – 24 szt.
Interne Kennung: Część 14
Los: LOT-0015
Titel: „Wykonanie audytów energetycznych wraz z inwentaryzacją architektoniczno- budowlaną budynków mieszkalnych wielolokalowych będących pierwotnie w zasobach PGR na terenie gmin woj. zachodniopomorskiego”- Część 15
Beschreibung: Część 15 – Gmina Gryfice – liczba budynków - 9 szt.
Interne Kennung: Część 15