See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Modernizacja systemu PACS oraz sprzedaż i dostawa sprzętu informatycznego dla potrzeb Szpitala Specjalistycznego im. Edmunda Biernackiego w Mielcu
Beschreibung: Przedmiot zamówienia obejmuje modernizację systemu PACS oraz sprzedaż i dostawę sprzętu informatycznego dla potrzeb Szpitala Specjalistycznego im. Edmunda Biernackiego w Mielcu w ramach zadania inwestycyjnego „Zakup urządzeń i wyrobów medycznych niezbędnych do realizacji świadczeń w zakresie diagnostyki i leczenia onkologicznego na poziomie SOLO I w Szpitalu Specjalistycznym im. Edmunda Biernackiego w Mielcu”, w tym: Grupa 1: Modernizacja systemu PACS na PACS VNA z wymaganym sprzętem – 1 kpl. Grupa 2: Zestaw komputerowy z kartą graficzną plus pakiet biurowy - 10 zestawów
Vorherige Bekanntmachung: 763237-2025
Interne Kennung: SzS.ZP.261.65.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Ofertę składa się na Formularzu ofertowym - zgodnie z wzorem stanowiącym Załącznik nr 2-1 – 2-2 do SWZ. Dokumenty, oświadczenia, lub podmiotowe środki dowodowe, przedmiotowe środki dowodowe składane wraz z ofertą: a)oświadczenia o niepodleganiu wykluczeniu, spełnianiu warunków udziału w postępowaniu w zakresie wskazanym przez Zamawiającego na Formularzu Jednolitego Europejskiego Dokumentu Zamówienia (Załącznik nr 5-1, 5-2 do SWZ) oraz na Załączniku nr 6 do SWZ tj. Oświadczenie wykonawcy/wykonawcy wspólnie ubiegającego się o udzielenie zamówienia dotyczące przesłanek wykluczenia z art. 5K Rozporządzenia 833/2014 oraz art. 7 ust. 1 Ustawy o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego b)w przypadku wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia, oświadczenie, o którym mowa w pkt. a) każdy z wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia składa oddzielnie jako oświadczenie własne c)przedmiotowe środki dowodowe tj.: Oświadczenie dotyczące spełnienia wymaganych przez Zamawiającego parametrów (Załącznik nr 3-1, 3-2 do SWZ), Oświadczenie, że oferowany asortyment posiada dokumenty wymagane przez obowiązujące prawo na podstawie których może być wprowadzony do obrotu i stosowania w placówkach ochrony zdrowia RP – dotyczy Grupy 1 (Załącznik nr 8 do SWZ), Oświadczenie o spełnieniu zasady DNSH (Załącznik nr 10 do SWZ) Oświadczenie o zastosowaniu systemu zarządzania środowiskowego (Załącznik nr 11 do SWZ), Próbka systemu (część VIII, pkt 2 Specyfikacji Warunków Zamówienia) - Przedmiotowe środki dowodowe składane zgodnie z art. 65 ust. 2 ustawy PZP – dotyczy Grupy 1 d)pełnomocnictwo lub inny dokument potwierdzający umocowanie do reprezentowania Wykonawcy, Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia (o ile dotyczy) e)pełnomocnictwo lub inny dokument potwierdzający umocowanie do reprezentowania wszystkich Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia lub inny dokument potwierdzający umocowanie do reprezentowania Wykonawcy (np. umowa o współdziałaniu). Pełnomocnik może być ustanowiony do reprezentowania Wykonawców w postępowaniu albo do reprezentowania w postępowaniu i zawarcia umowy (o ile dotyczy). f)W przypadku Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia oświadczenie Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia, o którym mowa w art. 117 ust. 4 ustawy PZP. Wzór oświadczenia stanowi załącznik nr 16 do SWZ. (o ile dotyczy) g)Wykonawca, który polega na zdolnościach lub sytuacji podmiotów udostępniających zasoby, składa zobowiązanie podmiotu udostępniającego zasoby do oddania mu do dyspozycji niezbędnych zasobów na potrzeby realizacji danego zamówienia lub inny podmiotowy środek dowodowy potwierdzający, że wykonawca realizując zamówienie, będzie dysponował niezbędnymi zasobami tych podmiotów. Wzór oświadczenia stanowi załącznik nr 17 do SWZ. (o ile dotyczy)
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48180000 Medizinsoftwarepaket, 48600000 Datenbank- und -Betriebssoftwarepaket, 48820000 Server, 30200000 Computeranlagen und Zubehör, 32420000 Netzausrüstung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Grupa 1: Modernizacja systemu PACS na PACS VNA z wymaganym sprzętem – 1 kpl.
Beschreibung: Przedmiot zamówienia w Grupie 1 obejmuje: -modernizację systemu PACS na PACS VNA z wymaganym sprzętem w Szpitalu Specjalistycznym im. Edmunda Biernackiego w Mielcu – kpl. 1 Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia w Grupie 1 zawiera Załącznik nr 1-1 do SWZ.
Interne Kennung: GRUPA 1
Los: LOT-0002
Titel: Grupa 2: Zestaw komputerowy z kartą graficzną plus pakiet biurowy - 10 zestawów
Beschreibung: Przedmiot zamówienia w Grupie 2 obejmuje: dostawę: zestawu komputerowego z kartą graficzną plus pakiet biurowy - 10 zestawów do Szpitala Specjalistycznego w Mielcu, spełniającego wymagania określone w SWZ, z instruktażem w zakresie obsługi oferowanego sprzętu - na koszt i ryzyko Wykonawcy zamontowanie, uruchomienie i oddanie do użytkowania sprzętu w stanie pełnej sprawności technicznej i użytkowej. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia w Grupie 2 zawiera Załącznik nr 1-2 do SWZ.
Interne Kennung: GRUPA 2
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör