See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Założenie kwietników oraz pielęgnacja rabat kwiatowych na terenie miasta Opola
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi ogrodnicze obejmujące dostawę materiału roślinnego, wykonanie nasadzeń oraz kompleksową pielęgnację kwietników i rabat bylinowych na terenie miasta Opola. Zakres I – Założenie kwietników W ramach założenia kwietników usługa polega na: • dostawie materiału roślinnego: – roślin jednorocznych, – bylin, – traw ozdobnych, – krzewów, – roślin cebulowych, • przygotowaniu terenów pod nasadzenia, tj. oczyszczenie terenu z zanieczyszczeń, uprawa ziemi, uzupełnienie ziemią urodzajną oraz hydrożelem, przekopanie i modelowanie rabat pod nasadzenia roślin, przycinanie traw i bylin, usuwanie roślin, rozsadzanie i przesadzenie roślin, uzupełnienie mulczu, • wykonaniu nasdzeń jednorocznych, bylinowych, traw, krzewów. • wykonaniu w okresie jesiennym nasadzeń cebulowych na terenach: ul. S. Żeromskiego/Oleska, ul. Oleska; • uporządkowaniu terenu po wykonaniu prac. • montaż palików odgradzających zgodnie z projektem Zakres i lokalizacje założenia kwietników określa wykaz terenów stanowiący Załącznik nr 1 do umowy. Zakres II – Pielęgnacja kwietników i rabat bylinowych W ramach utrzymania wybranych terenów zieleni Wykonawca zobowiązany jest do wykonywania prac obejmujących w szczególności: 1. Pielęgnacja rabat kwiatowych, bylinowych, krzewów oraz traw ozdobnych (pielenie, ścinanie roślin i przekwitłych kwiatostanów z wywozem pozyskanej masy organicznej, ochrona z zastosowaniem środków ochrony roślin, nawożenie mineralne roślin preparatem wieloskładnikowym w dawce 0,2 kg/m² - nawóz zapewnia Wykonawca, itp.); 2. Usunięcie nasadzeń letnich z przekopaniem i oczyszczeniem rabat kwiatowych z wywozem pozyskanej masy organicznej; 3. Uzupełnienie i rozłożenie kory w rabatach, skupinach krzewów oraz żywopłotach - warstwa ok.5 cm – materiał zapewnia Wykonawca. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia przedstawia dokumentacja stanowiąca część III SWZ oraz zapisy wzoru umowy.
Vorherige Bekanntmachung: 129467-2026
Interne Kennung: NP.260.4.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77310000 Anpflanzungs- und Pflegearbeiten an Grünflächen
5. Los
Los: LOT-0000