34177-2025 - Ergebnis
Tschechien – Netzausrüstung – „V 00789 – Slavkov u Brna - Zvýšení kybernetické bezpečnosti“
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen - Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: „V 00789 – Slavkov u Brna - Zvýšení kybernetické bezpečnosti“
Beschreibung: Zadavatel si vyhrazuje právo rozdělit veřejnou zakázku na jednotlivé části. Zakázka je v souladu s § 35 zákona o zadávání veřejných zakázek rozdělena na následující 3 části: 1) Část 1: Hardware 2) Část 2: Bezpečnost koncových stanic 3) Část 3: Audit kybernetické bezpečnosti Aktuálně je zadávána část 1 a 2. V rámci tohoto zadávacího řízení proto může účastník podat nabídku na část 1 nebo 2 zakázky, případně na obě z těchto 2 částí. V rámci každé části zakázky musí být účastníkem nabídnuto vždy kompletní plnění dané části zakázky, a to v souladu s podmínkami této zadávací dokumentace. Část 3) Audit kybernetické bezpečnosti Cílem zadavatele je prověřit funkčnost technických opatření a celkovou bezpečnost pomocí externího auditu. Jeho provedení NENÍ součástí této zakázky. Audit bude proveden jako prověření funkčnosti zavedených technických opatření před dokončením implementace celého systému. V případě testem zjištění závažných chyb je dodavatel povinen chyby před finálním převzetím díla na své náklady odstranit. Dodavatel, který se stane vítězem této veřejné zakázky v libovolné části (1 nebo 2 nebo obou dohromady), NESMÍ plnit (nesmí se účastnit ani jako dodavatel či poddodavatel) část 3) zakázky, neboť předmětem plnění této části 3) je nezávislé vnější ověření stavu a funkčnosti zbývajících částí zakázky. Předmětem plnění této zakázky je dodání plnění předpokládaného v rámci dotačního projektu reg. č. CZ.31.2.0/0.0/0.0/23_093/0008386, „Slavkov u Brna - Zvýšení kybernetické bezpečnosti“. Podrobnosti viz zadávací dokumentace.
Interne Kennung: V 00789
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 32420000 Netzausrüstung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72611000 Technische Computerunterstützung, 72263000 Software-Implementierung, 72511000 Dienste in Verbindung mit Netzwerkverwaltungssoftware, 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme, 72300000 Datendienste
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Část 1: Hardware
Beschreibung: Podrobná technická specifikace předmětu plnění pro část 1 je obsažena v příloze smlouvy pro část 1 – technická specifikace (příloha č. 3).
Interne Kennung: část 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme, 72263000 Software-Implementierung, 72611000 Technische Computerunterstützung
Los: LOT-0002
Titel: Část 2: Bezpečnost koncových stanic
Beschreibung: Podrobná technická specifikace předmětu plnění pro část 2 je obsažena v příloze smlouvy pro část 2 – technická specifikace (příloha č. 4).
Interne Kennung: část 2
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72263000 Software-Implementierung, 72611000 Technische Computerunterstützung, 72511000 Dienste in Verbindung mit Netzwerkverwaltungssoftware, 72300000 Datendienste