2. Verfahren
Verfahren
Titel: Europees openbare aanbesteding HRM-systeem
Beschreibung: Met deze aanbesteding beoogt de gemeente te komen tot één nieuwe overeenkomst met één opdrachtnemer voor de levering, implementatie, het beheer, het onderhoud en de ondersteuning van een HRM-systeem. De volgende onderdelen vallen binnen de scope van de opdracht: • licenties voor het HRM-systeem; • Saas-oplossing; • alle updates en upgrades; • implementatie (inclusief migratie van gegevens); • training van gebruikers; • onderhoud en ondersteuning na livegang; • integratie/koppelingen met bestaande IT-systemen; • onderhouden van cao’s; • salarisverwerking.
Interne Kennung: 4691-2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48219300 Verwaltungssoftwarepaket, 48450000 Softwarepaket für Zeiterfassung und Personalverwaltung, 72250000 Systemdienstleistungen und Unterstützungsdienste
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: HRM-systeem
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De overeenkomst beschikt over opties tot eenzijdige verlenging door gemeente van drie (3)-maal twee (2) jaar.