2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa i wdrożenie systemu do digitalizacji dokumentacji medycznej wraz z integracją z systemem HIS Zamawiającego
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa i wdrożenie systemu do tworzenia dokumentacji medycznej w formie elektronicznej z integracją z systemem HIS Zamawiającego, wraz ze świadczeniem usług gwarancyjnych i serwisowych przez okres 36 miesięcy. 2. W ramach zamówienia Wykonawca zobowiązany jest do: 1) przeprowadzenia analizy przedwdrożeniowej dotyczącej obecnie funkcjonującej dokumentacji medycznej w formie papierowej (formularzy) u Zamawiającego; 2) dostawy sprzętu umożliwiającego wykonanie funkcjonalności systemu wskazanego w ust. 1 powyżej – ekrany wraz z uchwytami montowanymi do blatu (50 sztuk), tablety mobilne (35 sztuk); 3) dostawy licencji do oprogramowania składającego się na system wskazany w ust. 1 powyżej (85 sztuk licencji); 4) dostawy licencji na integrację z systemem HIS (AMMS – Asseco Poland S.A.) Zamawiającego; 5) instalacji i wdrożenia systemu wraz z integracją z posiadanym środowiskiem systemu HIS AMMS przez Zamawiającego; 6) przeprowadzenia szkoleń w zakresie administrowania i użytkowania systemu dla pracowników Zamawiającego w liczbie nie mniejszej niż 30 osób; 7) przygotowanie elektronicznej dokumentacji formularzowej, w liczbie nie większej niż 300 sztuk formularzy; 8) zapewnienia gwarancji i usług serwisowych dla zainstalowanego i wdrożonego systemu przez okres 36 miesięcy od dnia podpisania protokołu odbioru, bez zastrzeżeń. Przedmiot zamówienia jest realizowany w ramach przedsięwzięcia pn. „Cyfrowa transformacja danych medycznych, cyberbezpieczeństwo w Narodowym Instytucie Geriatrii, Reumatologii i Rehabilitacji” realizowanego w ramach Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności, Komponent D „Efektywność, dostępność i jakość systemu ochrony zdrowia”, inwestycja D1.1.2 „Przyspieszenie procesów transformacji cyfrowej ochrony zdrowia poprzez dalszy rozwój usług cyfrowych w ochronie zdrowia”. Zamawiający nie dokonuje podziału zamówienia na części.
Vorherige Bekanntmachung: 4009-2026
Interne Kennung: 1/PN/2026/AS
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72263000 Software-Implementierung, 30213200 Tablettcomputer, 30232000 Peripheriegeräte, 72611000 Technische Computerunterstützung
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa i wdrożenie systemu do tworzenia dokumentacji medycznej w formie elektronicznej z integracją z systemem HIS Zamawiającego, wraz ze świadczeniem usług gwarancyjnych i serwisowych przez okres 36 miesięcy. 2. W ramach zamówienia Wykonawca zobowiązany jest do: 1) przeprowadzenia analizy przedwdrożeniowej dotyczącej obecnie funkcjonującej dokumentacji medycznej w formie papierowej (formularzy) u Zamawiającego; 2) dostawy sprzętu umożliwiającego wykonanie funkcjonalności systemu wskazanego w ust. 1 powyżej – ekrany wraz z uchwytami montowanymi do blatu (50 sztuk), tablety mobilne (35 sztuk); 3) dostawy licencji do oprogramowania składającego się na system wskazany w ust. 1 powyżej (85 sztuk licencji); 4) dostawy licencji na integrację z systemem HIS (AMMS – Asseco Poland S.A.) Zamawiającego; 5) instalacji i wdrożenia systemu wraz z integracją z posiadanym środowiskiem systemu HIS AMMS przez Zamawiającego; 6) przeprowadzenia szkoleń w zakresie administrowania i użytkowania systemu dla pracowników Zamawiającego w liczbie nie mniejszej niż 30 osób; 7) przygotowanie elektronicznej dokumentacji formularzowej, w liczbie nie większej niż 300 sztuk formularzy; 8) zapewnienia gwarancji i usług serwisowych dla zainstalowanego i wdrożonego systemu przez okres 36 miesięcy od dnia podpisania protokołu odbioru, bez zastrzeżeń. 3. Przedmiot zamówienia jest realizowany w ramach przedsięwzięcia pn. „Cyfrowa transformacja danych medycznych, cyberbezpieczeństwo w Narodowym Instytucie Geriatrii, Reumatologii i Rehabilitacji” realizowanego w ramach Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności, Komponent D „Efektywność, dostępność i jakość systemu ochrony zdrowia”, inwestycja D1.1.2 „Przyspieszenie procesów transformacji cyfrowej ochrony zdrowia poprzez dalszy rozwój usług cyfrowych w ochronie zdrowia”