See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Odbieranie odpadów komunalnych z nieruchomości na których zamieszkują mieszkańcy w sektorze Z i odpadów komunalnych zbieranych selektywnie w gniazdach zlokalizowanych na terenie Gminy Miasto Elbląg
Beschreibung: 2. Zakres przedmiotu zamówienia obejmuje: 1) odbieranie z nieruchomości, na których zamieszkują mieszkańcy niżej wymienionych odpadów komunalnych: a) pozostałych po segregowaniu/niesegregowanych, b) segregowanych w tym: szkła, papieru, tworzyw sztucznych, metali, opakowań wielomateriałowych, bioodpadów, popiołu z palenisk domowych, c) wielkogabarytowych, w tym: mebli i innych przedmiotów użytkowych wystawionych przez mieszkańców, zużytych urządzeń elektrycznych i elektronicznych, 2) odbieranie z ogólnodostępnych pojemników ustawionych w gniazdach na terenie należącym do Gminy Miasto Elbląg niżej wymienionych odpadów komunalnych: szkła, papieru, tworzyw sztucznych, metali, opakowań wielomateriałowych, 3) mycie, dezynfekcję i dezynsekcję pojemników, 4) transport odebranych odpadów komunalnych do Zakładu Utylizacji Odpadów sp. z o. o. w Elblągu, ul. Mazurska 42.
Interne Kennung: DZP.271.78.2024.KŁ
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
5. Los
Los: LOT-0001