341805-2026 - Ergebnis
Polen – Reklamedienste – Promocja Olsztyna, realizowana w latach 2026-2027, jako Miasta Gospodarza Fazy Grupowej Mistrzostw Świata w Piłce Siatkowej mężczyzn w 2027 r.
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Promocja Olsztyna, realizowana w latach 2026-2027, jako Miasta Gospodarza Fazy Grupowej Mistrzostw Świata w Piłce Siatkowej mężczyzn w 2027 r.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi polegającej na promocji Olsztyna, jako Miasta Gospodarza Mistrzostwa Świata w piłce siatkowej mężczyzn 2027 r. w Polsce, polegającej na przeprowadzeniu przez Wykonawcę działań promujących Miasto w latach 2026-2027 podczas: 1) kampanii promocyjno-reklamowych odbywających się w 2026 r., dotyczących Wydarzenia, 2) w związku z Wydarzeniem, w szczególności podczas meczów odbywających się w ramach Mistrzostw w hali widowiskowo-sportowej “Urania” w Olsztynie w 2027 r. 2. Szczegółowy zakres świadczeń Wykonawcy, parametry minimalne oraz wymagania dotyczące realizacji zamówienia określa Opis Przedmiotu Zamówienia, stanowiący załącznik nr 1 do umowy. 3. Zamawiający nie przewiduje udzielenie zamówień podobnych, o których jest mowa w art. 214 ust. 1 pkt. 7 ustawy Pzp, 4. Wskazany termin wykonania zamówienia ze względów technicznych został podany 11.05.2026 r. Wykonawca zobowiązany jest zrealizować przedmiot zamówienia w terminie od dnia podpisania umowy do dnia 30.11.2027 r.
Vorherige Bekanntmachung: 213786-2026
Interne Kennung: ZP.271.1.8.2026.d
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79342200 Reklamedienste
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi polegającej na promocji Olsztyna, jako Miasta Gospodarza Mistrzostwa Świata w piłce siatkowej mężczyzn 2027 r. w Polsce, polegającej na przeprowadzeniu przez Wykonawcę działań promujących Miasto w latach 2026-2027 podczas: 1) kampanii promocyjno-reklamowych odbywających się w 2026 r., dotyczących Wydarzenia, 2) w związku z Wydarzeniem, w szczególności podczas meczów odbywających się w ramach Mistrzostw w hali widowiskowo-sportowej “Urania” w Olsztynie w 2027 r. 2. Zamówienie udzielane jest w częściach, z których każda stanowić będzie przedmiot odrębnego postępowania, zgodnie z art. 91 ust. 1 ustawy Pzp. 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz jego wielkość i zakres określone zostały w Specyfikacji Warunków Zamówienia. 4. Zamawiający nie przewiduje udzielenie zamówień podobnych, o których jest mowa w art. 214 ust. 1 pkt. 7 ustawy Pzp,
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Nie dotyczy