See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Levering van dranken (Perceel 4 Levensmiddelen TN498261)
Beschreibung: Aanbestedende dienst wil een contractpartner die twee keer per week dranken levert voor in de kantines, voor vergaderingen en schoolfeesten voor de schoollocaties van aanbestedende dienst. Daarnaast moet de contractpartner benodigdheden voor evenementen kunnen leveren in bruikleen. Maximale waarde raamovereenkomst: € 117.500,00.
Interne Kennung: EA2403JM
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15000000 Nahrungsmittel, Getränke, Tabak und zugehörige Erzeugnisse
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Levering van dranken
Beschreibung: Levering van Dranken
Interne Kennung: 1