34183-2025 - Ergebnis
Polen – Verwaltung von Müllhalden – Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych na terenie Miasta Łańcuta; prowadzenie PSZOK oraz dostarczanie worków
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelOdbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych na terenie Miasta Łańcuta; prowadzenie PSZOK oraz dostarczanie worków
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest: 1) odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych z terenu Gminy Miasto Łańcut oraz dostarczenie worków do zbiórki odpadów komunalnych: w okresie od 01.01.2025 r. do 31.12.2025 r.; 2) zorganizowanie, wyposażenie Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych: w okresie do 30 dni od podpisania umowy i jego obsługa przez cały okres obowiazywania umowy
Vorherige Bekanntmachung641341-2024
Interne KennungWFZ.271.21.2024
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90533000 Verwaltung von Müllhalden
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90513100 Hausmüllbeseitigung, 90512000 Transport von Haushaltsabfällen, 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen
5. Los
LosLOT-0001
TitelOdbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych na terenie Miasta Łańcuta, prowadzenie PSZOK oraz dostarczanie worków