2. Verfahren
Verfahren
Titel: Konkurs ofert w zakresie udzielania świadczeń zdrowotnych polegających na wykonywaniu badań PET/CT we wskazaniach onkologicznych z zastosowaniem 18-Fluorodeoksyglukozy wraz z opisem badania.
Beschreibung: Przedmiot konkursu ofert obejmuje udzielanie przez Przyjmującego zamówienie na rzecz Udzielającego zamówienia, świadczeń zdrowotnych, polegających na wykonywaniu badań diagnostycznych pozytonowej emisyjnej tomografii komputerowej – PET/CT we wskazaniach onkologicznych z zastosowaniem 18-Fluorodeoksyglukozy (18F-FDG) wraz z opisem badania. Badania będą wykonywanie w pomieszczeniach Przyjmującego zamówienie zlokalizowanych w Warszawie, w dni robocze w godz. 8.00-15:00.
Interne Kennung: 1/KON/2025
Verfahrensart: Sonstiges einstufiges Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85121200 Dienstleistungen von Fachärzten
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiot konkursu ofert obejmuje udzielanie przez Przyjmującego zamówienie na rzecz Udzielającego zamówienia, świadczeń zdrowotnych, polegających na wykonywaniu badań diagnostycznych pozytonowej emisyjnej tomografii komputerowej – PET/CT we wskazaniach onkologicznych z zastosowaniem 18-Fluorodeoksyglukozy (18F-FDG) wraz z opisem badania. Badania będą wykonywanie w pomieszczeniach Przyjmującego zamówienie zlokalizowanych w Warszawie, w dni robocze w godz. 8.00-15:00. Umowa na udzielanie świadczeń zdrowotnych, polegających na wykonywaniu badań diagnostycznych pozytonowej emisyjnej tomografii komputerowej – PET/CT we wskazaniach onkologicznych z zastosowaniem 18-Fluorodeoksyglukozy (18F-FDG) wraz z opisem badania, zostanie zawarta z Przyjmującym zamówienie na okres 12 miesięcy. 3. Skierowania na badania będą wystawiane w formie papierowej. 4. W konkursie może wziąć udział podmiot, który zapewnia: • wykonanie badania nie później niż w terminie 7 dni od przekazania skierowania na badanie przez lekarza Udzielającego zamówienia; • przekazanie opisu badania nie później niż w terminie 7 dni od dnia jego wykonania; • miejsce wykonywania badania znajduje się na terenie miasta stołecznego Warszawy. 5. Przyjmujący zamówienie, który w ciągu ostatnich 12 miesięcy od daty złożenia oferty nie wykonał minimum 1500 badań PET/CT z zastosowaniem 18-Fluorodeoksyglukozy (18F-FDG) wraz z opisem badania nie spełnia warunków ubiegania się o udzielanie świadczeń będących przedmiotem niniejszego konkursu i jego oferta będzie odrzucona.