2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup i dostawa systemów medycznych w podziale na: Pakiet nr 1 – system śródoperacyjny identyfikacji przytarczyc, Pakiet nr 2 – system do kapsułki endoskopowej do jelita cienkiego, Pakiet nr 3 – system do oceny mammografii scriningowej programu sztucznej inteligencji, kapsułek do jelita cienkiego do systemu endoskopii kapsułkowej jelita cienkiego z Pakietu nr 2 – Pakiet nr 2A
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa: systemów medycznych w podziale na: Pakiet nr 1 – system śródoperacyjny identyfikacji przytarczyc, Pakiet nr 2 – system do kapsułki endoskopowej do jelita cienkiego, Pakiet nr 3 – system do oceny mammografii scriningowej programu sztucznej inteligencji, kapsułek do jelita cienkiego do systemu endoskopii kapsułkowej jelita cienkiego z Pakietu nr 2 – Pakiet nr 2A zgodnie z Załącznikiem Nr 2 do SWZ – Oferta Cenowa - Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia. Dotyczy Pakietu nr 1,2,3 Zamówienie obejmuje również: 1. instalację i uruchomienie, 2. dostawę oprogramowania z bezterminowymi licencjami, 3. instruktaż personelu w zakresie obsługi i praktycznego wykorzystania systemu, po uprzednim pisemnym uzgodnieniu terminu z Zamawiającym zakończone podpisaniem „ Protokołu instruktażu” , 4. przekazanie do użytkowania wraz z wszystkimi wymaganymi atestami, certyfikatami, 5. 24 miesięczną gwarancję liczoną od daty podpisania przez upoważnionych przedstawicieli Zamawiającego i Wykonawcy „Protokołu końcowego odbioru przedmiotu zamówienia”, 6. gwarancję, 36 miesięcy serwisu pogwarancyjnego w ramach których Wykonawca zapewnia w cenie oferty serwis systemu, w tym: a) przeglądy, jeśli są wymagane przez producenta, b) naprawę i wymianę części na fabrycznie nowe, c) wszystkie naprawy, przeglądy, konserwacje wraz z częściami zamiennymi i materiałami potrzebnymi do ich wykonania, d) przedłużenie gwarancji o czas niesprawności systemu, w przypadku napraw gwarancyjnych, e) łączna niesprawność systemu, ( w przypadku awarii/usterki ) nie przekroczy 20 dni roboczych w okresach 12 miesięcznych, niesprawność to brak sprawności systemu powyżej 8 godzin w ciągu dnia, f) czas reakcji serwisu na zgłoszenie z podjęciem naprawy (nie dłuższy niż 48h w dni robocze tj. od poniedziałku do piątku z wyłączeniem dni ustawowo wolnych od pracy) liczony od dnia zgłoszenia awarii, w tym również usterki, o której mowa w Załączniku Nr 2 do SWZ w Pakiecie nr 3. Dotyczy Pakietu nr 2 A – szczegółowe warunki realizacji określono w Załączniku Nr 6C do SWZ – Projektowane postanowienia umowy. Zamawiający zastrzega sobie prawo do unieważnienia postępowania na podstawie art. 257 Pzp. Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych na kompletne Pakiety nr 1 i nr 3. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert częściowych w zakresie Pakietu nr 2 i Pakietu nr 2 A. Podział zamówienia w tym wypadku nie jest możliwy z uwagi na zachowanie kompatybilności systemu z kapsułką. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert wariantowych.
Interne Kennung: KCO /PN/37/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48180000 Medizinsoftwarepaket
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33141000 Nichtchemisches medizinisches Einwegmaterial und hämatologisches Verbrauchsmaterial, 72250000 Systemdienstleistungen und Unterstützungsdienste
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet nr 1 – system śródoperacyjny identyfikacji przytarczyc
Beschreibung: Pakiet nr 1 – system śródoperacyjny identyfikacji przytarczyc zgodnie z Załącznikiem Nr 2 do SWZ – Oferta Cenowa - Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia
Interne Kennung: Pakiet nr 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72250000 Systemdienstleistungen und Unterstützungsdienste
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet nr 2 – system do kapsułki endoskopowej do jelita cienkiego
Beschreibung: system do kapsułki endoskopowej do jelita cienkiego zgodnie z Załącznikiem Nr 2 do SWZ – Oferta Cenowa - Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia.
Interne Kennung: Pakiet nr 2
Los: LOT-0003
Titel: Pakiet nr 2A – kapsułki do jelita cienkiego do systemu endoskopii kapsułkowej jelita cienkiego z Pakietu nr 2
Beschreibung: kapsułki do jelita cienkiego do systemu endoskopii kapsułkowej jelita cienkiego z Pakietu nr 2 zgodnie z Załącznikiem Nr 2 do SWZ – Oferta Cenowa - Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia.
Interne Kennung: Pakiet nr 2A
Haupteinstufung (cpv): 33141000 Nichtchemisches medizinisches Einwegmaterial und hämatologisches Verbrauchsmaterial
Los: LOT-0004
Titel: Pakiet nr 3 – system do oceny mammografii scriningowej programu sztucznej inteligencji,
Beschreibung: system do oceny mammografii scriningowej programu sztucznej inteligencji, zgodnie z Załącznikiem Nr 2 do SWZ – Oferta Cenowa - Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia.
Interne Kennung: Pakiet nr 3