See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Sukcesywna dostawa sprzętu jednorazowego użytku dla ZOZ Chełmno
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa sprzętu jednorazowego użytku dla ZOZ w Chełmnie zgodnie z załącznikiem nr 1 do SWZ oraz projektowanymi postanowieniami umowy stanowiącymi załącznik nr 3 do SWZ. Zaoferowane wyroby medyczne muszą być dopuszczone do obrotu i używania na zasadach określonych w ustawie o wyrobach medycznych (o ile dotyczy).
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Klipsy do klipsownicy
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa klipsów do klipsownicy zgodnie z zał. nr 1 do SWZ.
Optionen:
Beschreibung der Optionen: brak
Los: LOT-0002
Titel: Sprzęt medyczny
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu medycznego zgodnie z zał. nr 1 do SWZ.
Los: LOT-0003
Titel: Toaleta drzewa oskrzelowego
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa toalety drzewa oskrzelowego zgodnie z zał. nr 1 do SWZ.
Los: LOT-0004
Titel: Elektrody do diatermii
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa elektrody do diatermii zgodnie z zał. nr 1 do SWZ.
Los: LOT-0005
Titel: Zestawy Medyczne OIT
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa zestawów medycznych OIT zgodnie z zał. nr 1 do SWZ.
Los: LOT-0006
Los: LOT-0007
Titel: Sprzęt j.użytku do usuwania żylaków
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu j.użytku do usuwania żylaków zgodnie z zał. nr 1 do SWZ.
Los: LOT-0008
Titel: Koreczki
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa koreczków zgodnie z zał. nr 1 do SWZ.
Los: LOT-0009
Los: LOT-0010
Titel: Sprzęt do drenażu opłucnej
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu do drenażu opłucnej zgodnie z zał. nr 1 do SWZ.
Los: LOT-0011
Titel: Przyrządy do precyzyjnego przetaczania płynów infuzyjnych i lipidów
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa przyrządów do precyzyjnego przetaczania płynów infuzyjnych i lipidów zgodnie z zał. nr 1 do SWZ.
Los: LOT-0012
Titel: Igły j.użytku
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa igieł j.użytku zgodnie z zał. nr 1 do SWZ.
Los: LOT-0013
Titel: Przyrządy do żywienia dojelitowego
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa przyrządów do żywienia dojelitowego zgodnie z zał. nr 1 do SWZ.
Los: LOT-0014
Titel: Przyrządy do przetaczania, kaniule dożylne
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa przyrządów do przetaczania, kaniul dożylnych zgodnie z zał. nr 1 do SWZ.
Los: LOT-0015
Titel: Aplikator
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa aplikatora zgodnie z zał. nr 1 do SWZ.
Los: LOT-0016
Titel: Materiały do wstrzykiwacza kontrastu i soli fizjologicznej do Pracowni TK
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa materiałów do wstrzykiwacza kontrastu i soli fizjologicznej do Pracowni TK zgodnie z zał. nr 1 do SWZ.
Los: LOT-0017
Titel: Sprzęt do endoskopii
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu do endoskopii zgodnie z zał. nr 1 do SWZ.
Los: LOT-0018
Los: LOT-0019
Los: LOT-0020
Titel: Sprzęt medyczny układy oddechowe
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu medycznego, układów oddechowych zgodnie z zał. nr 1 do SWZ.
Los: LOT-0021
Titel: Drobny sprzęt medyczny
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa drobnego sprzętu medycznego zgodnie z zał. nr 1 do SWZ.
Los: LOT-0022
Titel: Pojemniki na odpady medyczne
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa pojemników na odpady medyczne zgodnie z zał. nr 1 do SWZ.
Los: LOT-0023
Titel: Zestaw do tracheotomii przezskórnej , Zestaw do punkcji opłucnej
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa zestawów do tracheotomii przezskórnej , Zestawów do punkcji opłucnej zgodnie z zał. nr 1 do SWZ.
Los: LOT-0024
Titel: Taśma do leczenia wysiłkowego nietrzymania moczu u kobiet
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa taśmy do leczenia wysiłkowego nietrzymania moczu u kobiet zgodnie z zał. nr 1 do SWZ.
Los: LOT-0025
Titel: Naczynia z pulpy
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa naczyń z pulpy zgodnie z zał. nr 1 do SWZ.
Los: LOT-0026
Titel: Próżnociąg położniczy, Szczoteczki cytologiczne, Aspirator biopsyjny
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa próżnociągu położniczego, szczoteczek cytologicznych, aspiratorów biopsyjnych zgodnie z zał. nr 1 do SWZ.
Los: LOT-0027
Titel: Wkłady do ssaka, filtry, Zestawy do drenażu
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa wkładów do ssaka, filtrów, zestawów do drenażu zgodnie z zał. nr 1 do SWZ.
Los: LOT-0028
Titel: DRENY, Osłonka na leki światłoczuła, butla Redona, Końcówki do odsysysania z pola opercyjnego,pokrowiec do zwlok, termometr bezdotykowy
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa drenów, osłonek na leki światłoczułych, butli Redona, końcówki do odsysysania z pola opercyjnego, pokrowiec do zwłok, termometrów bezdotykowy zgodnie z zał. nr 1 do SWZ.
Los: LOT-0029
Titel: Jednorazowe zestawy oddechowe
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa Jednorazowych zestawów oddechowych zgodnie z zał. nr 1 do SWZ.
Los: LOT-0030
Titel: Cewniki Foleya, Worki do moczu, zatyczki do cewników,cewniki do odsysania z górnych dróg oddechowych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa cewników Foleya, worków do moczu, zatyczki do cewników,cewników do odsysania z górnych dróg oddechowych zgodnie z zał. nr 1 do SWZ.
Los: LOT-0031
Titel: Papiery do ekg, elektordy ekg, Żele
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa papierów do ekg, elektrod ekg, żeli zgodnie z zał. nr 1 do SWZ.
Los: LOT-0032
Titel: Wyroby z włókniny, podkłady papierowe
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa wyrobów z włókniny, podkładów papierowych zgodnie z zał. nr 1 do SWZ.
Los: LOT-0033
Titel: Pończochy uciskowe
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa pończoch uciskowych zgodnie z zał. nr 1 do SWZ.
Los: LOT-0034
Titel: Wkłady do ssaka typu basic Medela, filtr antywirusowy
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa wkładów do ssaka typu basic Medela, filtrów antywirusowych zgodnie z zał. nr 1 do SWZ.
Los: LOT-0035
Titel: WZIERNIKI DOPOCHWOWE, ZACISKACZE , OSŁONKI, SZCZOTECZKI WACHLARZYK
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa WZIERNIKÓW DOPOCHWOWYCH, ZACISKACZY , OSŁONEK, SZCZOTECZEK WACHLARZYK zgodnie z zał. nr 1 do SWZ.
Los: LOT-0036
Titel: Pas zabezpieczający
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa pasów zabezpieczających zgodnie z zał. nr 1 do SWZ.
Los: LOT-0037
Titel: Testy do wód płodowych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa testów do wód płodowych zgodnie z zał. nr 1 do SWZ.
Los: LOT-0038
Titel: Czujnik do pomiaru SpO2, Opaska do pulsoksymetru, Mankiet 1-żyłowy , mankiet 2 zyłowy,
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa czujnika do pomiaru SpO2, opasek do pulsoksymetru, mankietu 1-żyłowego, mankietu 2 żyłowego, zgodnie z zał. nr 1 do SWZ.
Los: LOT-0039
Titel: Czujnik Massimo
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa czujników Massimo zgodnie z zał. nr 1 do SWZ.
Los: LOT-0040
Titel: Czujnik Bis Quatro
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa czujnika Bis Quatro zgodnie z zał. nr 1 do SWZ.