341887-2026 - Ergebnis
Tschechien – Dienstleistungen im Energiebereich – Poskytování energetických služeb metodou EPC v objektu Centrum Krystal
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelPoskytování energetických služeb metodou EPC v objektu Centrum Krystal
BeschreibungNáplní veřejné zakázky je realizace energeticky úsporných opatření v objektu zadavatele metodou EPC. Jedná se o komplexní veřejnou zakázku zahrnující přípravu, realizaci a následné dlouhodobé sledování a vyhodnocování výsledků realizovaných energeticky úsporných opatření (po dobu nejméně 10 let), přičemž dodavatel, se kterým bude uzavřena smlouva, poskytne zadavateli smluvní záruky za dosažení smluvně stanovených úspor energie a za dosažení očekávaných ekonomických přínosů projektu. Dodavatel sám navrhne konkrétní energeticky úsporná opatření a zahrne je do projektu EPC, který následně v objektu (objektech) zrealizuje. Předmětem plnění veřejné zakázky je, v souladu s výše uvedeným, minimálně tento rozsah činností: 1. návrh energeticky úsporných a příp. dalších opatření pro objekt zadavatele (viz místo plnění veřejné zakázky), 2. zpracování příslušné prováděcí a projektové dokumentace na realizaci úsporných, povinných a dalších opatření, pokud si to dané opatření vyžaduje, 3. zajištění náležitostí spojených se získáním stavebního povolení, pokud je bude navržené opatření vyžadovat, 4. dodávka a montáž navržených a tzv. povinných úsporných opatření (vč. případných opatření stavebního charakteru) „na klíč“ 5. zpracování dokumentace skutečného provedení navržených a povinných úsporných opatření, 6. vypracování provozního řádu pro nově instalovaná zařízení, 7. zaškolení obsluhy, 8. financování výstavby všech navržených a tzv. povinných opatření (zadavatel neposkytuje zálohy), 9. energetický management (služby zahrnující trvalé sledování a vyhodnocování dosahovaných úspor energie) po dobu garance, včetně kontroly instalovaného zařízení, 10. poskytnutí záruky za dosažení předpokládaných úspor po dobu sjednanou smluvně.
Interne KennungEPC Centrum Krystal_02
VerfahrensartVerhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71314000 Dienstleistungen im Energiebereich
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten, 45232141 Heizanlage, 31500000 Elektrische Lampen und Leuchten, 45331000 Installation von Heizungs-, Lüftungs- und Klimaanlagen
5. Los
LosLOT-0001