341898-2026 - Ergebnis
Tschechien – Werbe- und Marketingdienstleistungen – Nákup mediálního prostoru – OOH
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelNákup mediálního prostoru – OOH
BeschreibungPředmětem plnění veřejné zakázky je nákup mediálního prostoru v nosičích reklamy - OOH, v jehož rámci budou zadavateli rovněž poskytovány marketingové služby týkající se plánování mediálních reklamních kampaní, nákupu mediálního reklamního prostoru, monitoringu mediálních aktivit konkurence, tj. služeb nezbytných pro realizaci marketingových kampaní v souladu s konkrétními požadavky zadavatele. Mediální prostor OOH je forma reklamy, která působí mimo domov cílové skupiny a zahrnuje outdoorovou reklamu (venkovní - billboardy, bigboardy, velkoplošné digitální zobrazovače, CLV a digitální CLV v ulicích) a indoorovou reklamu (vnitřní – CLV a digitální CLV ve vestibulech nádraží, metra a nákupních centrech).
Interne Kennung2500861
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79340000 Werbe- und Marketingdienstleistungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 79341000 Werbedienste, 79342000 Marketing, 79341100 Werbeberatung
5. Los
LosLOT-0001
TitelNákup mediálního prostoru - OOH