2. Verfahren
Verfahren
Titel: Virtuální realita ve výuce na ZŠ ve městě Krnov_1 (vybavení IT)
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je výběr účastníka zadávacího řízení k uzavření smlouvy dílo k veřejné zakázce označené Virtuální realita ve výuce na ZŠ ve městě Krnov_1 (IT vybavení), a to podle specifikace plnění a položkového rozpočtu pro každou část veřejné zakázky samostatně (příloha č. 2 zadávací dokumentace specifikace plnění a rozpočet), přílohy č. 3 zadávacích dokumentace smlouvy o dílo (P3 smlouva o dílo).
Interne Kennung: P26V00000048
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 32420000 Netzausrüstung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30236000 Diverse Computerausrüstungen, 30213200 Tablettcomputer, 30232100 Drucker und Plotter, 45314320 Installation von Computerkabelnetzen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Základní škola Krnov, Dvořákův okruh 2, okres Bruntál, příspěvková organizace
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je výběr účastníka zadávacího řízení k uzavření smlouvy dílo k veřejné zakázce označené Virtuální realita ve výuce na ZŠ ve městě Krnov_1 (IT vybavení)_Část 1 - Základní škola Krnov, Dvořákův okruh 2, okres Bruntál, příspěvková organizace
Interne Kennung: část 1
Los: LOT-0004
Titel: Základní škola Krnov, Žižkova 3, okres Bruntál, příspěvková organizace
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je výběr účastníka zadávacího řízení k uzavření smlouvy dílo k veřejné zakázce označené Virtuální realita ve výuce na ZŠ ve městě Krnov_1 (IT vybavení)_Část 4 - Základní škola Krnov, Žižkova 3, okres Bruntál, příspěvková organizace
Interne Kennung: část 4
Los: LOT-0003
Titel: Základní škola Krnov, Smetanův okruh 4, okres Bruntál, příspěvková organizace
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je výběr účastníka zadávacího řízení k uzavření smlouvy dílo k veřejné zakázce označené Virtuální realita ve výuce na ZŠ ve městě Krnov_1 (IT vybavení)_Část 3 - Základní škola Krnov, Smetanův okruh 4, okres Bruntál, příspěvková organizace
Interne Kennung: část 3
Los: LOT-0002
Titel: Základní škola Krnov, Janáčkovo náměstí 17, okres Bruntál, příspěvková organizace
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je výběr účastníka zadávacího řízení k uzavření smlouvy dílo k veřejné zakázce označené Virtuální realita ve výuce na ZŠ ve městě Krnov_1 (IT vybavení)_Část 2 - Základní škola Krnov, Janáčkovo náměstí 17, okres Bruntál, příspěvková organizace
Interne Kennung: část 2