See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: PN 43/26 - DOSTAWA LEKÓW STOSOWANYCH W PROGRAMACH LEKOWYCH
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa LEKÓW STOSOWANYCH W PROGRAMACH LEKOWYCH. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera: opis produktu, wymagana postać, dawka, pojemność/objętość, ilość w op., jednostka miary, ilość op. określa FORMULARZ ASORTYMENTOWO-CENOWY, stanowiący Załącznik nr 1 do SWZ. Szczegółowe warunki i zasady dotyczące realizacji przedmiotu zamówienia uregulowane są we Wzorze Umowy załącznik nr 4 do SWZ „Warunki umowne”.
Interne Kennung: PN 43/26 DOSTAWA LEKÓW STOSOWANYCH W PROGRAMACH LEKOWYCH
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33690000 Varia
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zadanie 1
Interne Kennung: Zadanie 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zgodnie z art. 441 ust. 1 ustawy PZP, z uwagi na charakter i specyfikę zamówienia, w tym zmieniające się faktyczne zapotrzebowanie Zamawiającego na poszczególny asortyment w czasie realizacji zamówienia, w przypadku wystąpienia potrzeby wynikającej z bieżącego zapotrzebowania w tym zakresie, Zamawiający zastrzega sobie możliwość skorzystania z prawa opcji w zakresie zwiększenia w okresie realizacji umowy ilości zamawianego przedmiotu zamówienia do 50% w stosunku do ilości stanowiących przedmiot zamówienia podstawowego. Wykonawca zobowiąże się w takim przypadku umożliwić Zamawiającemu zakup dodatkowych ilości przedmiotu zamówienia na takich samych zasadach jak dostawy objęte zamówieniem podstawowym. Prawo opcji jest uprawnieniem Zamawiającego, z którego może, ale nie musi skorzystać w ramach realizacji niniejszej umowy. W przypadku nieskorzystania przez Zamawiającego z prawa opcji Wykonawcy nie przysługują żadne roszczenia z tego tytułu. W przypadku skorzystania z prawa opcji, zmiany umowy lub zawarcie umowy odrębnej nie będzie wymagane. Zamawiający przekaże pisemną informację Wykonawcy o potrzebie realizacji prawa opcji nie później niż przed upływem 11 miesiąca obowiązywania umowy.
Los: LOT-0002
Titel: Zadanie 2
Interne Kennung: Zadanie 2
Los: LOT-0003
Titel: Zadanie 3
Interne Kennung: Zadanie 3
Los: LOT-0004
Titel: Zadanie 4
Interne Kennung: Zadanie 4
Los: LOT-0005
Titel: Zadanie 5
Interne Kennung: Zadanie 5
Los: LOT-0006
Titel: Zadanie 6
Interne Kennung: Zadanie 6
Los: LOT-0007
Titel: Zadanie 7
Interne Kennung: Zadanie 7
Los: LOT-0008
Titel: Zadanie 8
Interne Kennung: Zadanie 8
Los: LOT-0009
Titel: Zadanie 9
Interne Kennung: Zadanie 9
Los: LOT-0010
Titel: Zadanie 10
Interne Kennung: Zadanie 10
Los: LOT-0011
Titel: Zadanie 11
Interne Kennung: Zadanie 11
Los: LOT-0012
Titel: Zadanie 12
Interne Kennung: Zadanie 12
Los: LOT-0013
Titel: Zadanie 13
Interne Kennung: Zadanie 13
Los: LOT-0014
Titel: Zadanie 14
Interne Kennung: Zadanie 14
Los: LOT-0015
Titel: Zadanie 15
Interne Kennung: Zadanie 15
Los: LOT-0016
Titel: Zadanie 16
Interne Kennung: Zadanie 16
Los: LOT-0017
Titel: Zadanie 17
Interne Kennung: Zadanie 17
Los: LOT-0018
Titel: Zadanie 18
Interne Kennung: Zadanie 18
Los: LOT-0019
Titel: Zadanie 19
Interne Kennung: Zadanie 19