3420-2025 - Wettbewerb
Polen – Reinigungsdienste – Usługa sprzątania i utrzymania w czystości budynków oraz terenów przyległych do budynków Sądu Rejonowego w Toruniu.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługa sprzątania i utrzymania w czystości budynków oraz terenów przyległych do budynków Sądu Rejonowego w Toruniu.
Beschreibung: część nr 1 zamówienia pn.: „Usługa sprzątania i utrzymania w czystości budynku oraz terenu przyległego do budynku Sądu Rejonowego w Toruniu przy ul. W. Warneńczyka 1 wraz z pielęgnacją terenów zielonych” – szczegółowy opis zawiera załącznik nr 1a do SWZ; część nr 2 zamówienia pn.: „Usługa sprzątania i utrzymania w czystości budynku oraz terenu przyległego do budynku Sądu Rejonowego w Toruniu przy ul. Piastowskiej 7 wraz z pielęgnacją terenów zielonych – szczegółowy opis zawiera załącznik nr 1b do SWZ.
Interne Kennung: G.261.3.2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90910000 Reinigungsdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90911200 Gebäudereinigung, 90919200 Büroreinigung, 90919100 Reinigung von Büroausstattung, 90911300 Fensterreinigung, 90620000 Schneeräumung, 77314100 Anlegen von Rasen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: część nr 1 zamówienia pn.: „Usługa sprzątania i utrzymania w czystości budynku oraz terenu przyległego do budynku Sądu Rejonowego w Toruniu przy ul. W. Warneńczyka 1 wraz z pielęgnacją terenów zielonych”
Beschreibung: część nr 1 zamówienia pn.: „Usługa sprzątania i utrzymania w czystości budynku oraz terenu przyległego do budynku Sądu Rejonowego w Toruniu przy ul. W. Warneńczyka 1 wraz z pielęgnacją terenów zielonych” – szczegółowy opis zawiera załącznik nr 1a do SWZ.
Interne Kennung: część nr 1 zamówienia
Optionen:
Beschreibung der Optionen: 1) Zamawiający w trakcie realizacji zamówienia przewiduje możliwość zastosowania prawa opcji, polegającego na zwiększeniu zakresu zamówienia poprzez wydłużenie terminu realizacji zamówienia o minimum 2 (dwa) miesiące i maksymalnie o 24 (dwadzieścia cztery) miesiące. 2) Zamawiający może z prawa opcji nie skorzystać albo skorzystać jedno lub wielokrotnie z zachowaniem ciągłości świadczenia usługi stanowiącej przedmiot zamówienia. Zamówienie realizowane w ramach opcji jest jednostronnym uprawnieniem Zamawiającego. Nie skorzystanie przez Zamawiającego z prawa opcji nie rodzi po stronie Wykonawcy żadnych roszczeń w stosunku do Zamawiającego z tego tytułu, w tym o zapłatę odszkodowania. 3) Zamówienie objęte opcją Wykonawca będzie zobowiązany wykonać po uprzednim otrzymaniu zawiadomienia od Zamawiającego o realizacji prawa opcji ze wskazaniem zakresu tej opcji. 4) Zawiadomienie, o którym mowa w pkt 3, Zamawiający przekaże Wykonawcy w terminie nie krótszym niż 30 dni przed rozpoczęciem realizacji zamówienia objętego prawem opcji. 5) Zasady i sposób realizacji zamówienia objętego prawem opcji będą takie same jak te, które obowiązują przy realizacji zamówienia podstawowego. Zamawiający zastrzega również, że za świadczenie usługi w ramach opcji, Wykonawcy przysługiwać będzie miesięczne wynagrodzenie ryczałtowe brutto w wysokości takiej, jak dla zamówienia podstawowego z uwzględnieniem ewentualnych zmian tego wynagrodzenia, wprowadzonych w trakcie realizacji zamówienia na mocy postanowień zawartej umowy w sprawie zamówienia.
Los: LOT-0002
Titel: Usługa sprzątania i utrzymania w czystości budynku oraz terenu przyległego do budynku Sądu Rejonowego w Toruniu przy ul. Piastowskiej 7
Beschreibung: Usługa sprzątania i utrzymania w czystości budynku oraz terenu przyległego do budynku Sądu Rejonowego w Toruniu przy ul. Piastowskiej 7 wraz z pielęgnacją terenów zielonych – szczegółowy opis zawiera załącznik nr 1b do SWZ.
Interne Kennung: część nr 2 zamówienia