See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Virtualizace DŘS SCADA
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky má být provedení virtualizace stávajícího DS SCADA spočívající v migraci vybraných stávajících klíčových funkcionalit SCADA (COM, ADM, RDB, HFD, DMS) na nové servery a tím zajištění jejich spolehlivého a bezpečného provozu. Bližší specifikace v ZD
Interne Kennung: SCADA
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42961200 Scada oder gleichwertiges Radiotelemetriesystem
5. Los
Los: LOT-0001