34203-2026 - Ergebnis
Tschechien – Straßenreinigung und Straßenkehrdienste – Údržba komunikací včetně součástí a příslušenství ve vlastnictví statutárního města Třince
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelÚdržba komunikací včetně součástí a příslušenství ve vlastnictví statutárního města Třince
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky jsou služby spočívající v údržbě komunikací včetně dopravního značení (kromě zimní údržby) ve vlastnictví statutárního města Třince, a to včetně jejich součástí a příslušenství (kromě veřejného osvětlení a světelných signalizačních zařízení). Předmětem veřejné zakázky jsou dále služby spočívající v údržbě autobusových zastávek, cyklistických odpočívek a přístřešků na kola. Cílem zadávacího řízení je uzavření rámcové dohody bez obnovení soutěže s jedním dodavatelem, na jejímž základě budou zadávány veřejné zakázky na služby. Předmět veřejné zakázky je specifikován textovou částí zadávací dokumentace včetně všech příloh, zejména specifikací předmětu plnění a soupisem činností, které jsou přílohami textové části zadávací dokumentace („zadávací dokumentace“). Předmět veřejné zakázky bude plněn na základě uzavřené rámcové dohody, která tvoří přílohu zadávací dokumentace. Dílem prováděným na základě dílčích objednávek specifikovaných rámcovou dohodou se potom rozumí úplné a bezvadné provedení všech služeb a ostatních prací včetně dodávek potřebných materiálů, strojů a zařízení nezbytných pro řádné dokončení díla, dále provedení všech činností souvisejících s prováděnými službami, jejichž provedení je pro řádné dokončení díla nezbytné (např. zařízení místa plnění, bezpečností opatření apod.), a to v celém rozsahu zadání, který je vymezen určenými standardy, obecně technickými požadavky a případně i projektovou dokumentací.
Vorherige Bekanntmachung458441-2023
VerfahrensartNichtoffenes Verfahren
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90610000 Straßenreinigung und Straßenkehrdienste
5. Los
LosLOT-0001
Interne Kennung4. čtvrtletí 2025