342047-2026 - Ergebnis
Tschechien – Holzgewinnung – Uzavření rámcových dohod na těžbu harvestorem
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelUzavření rámcových dohod na těžbu harvestorem
BeschreibungPředmětem této Veřejné zakázky, resp. jejích jednotlivých částí, je zajištění prací spočívajících v těžbě dříví harvestorovou technologií, harvestorovou technologií s použitím trakčního navijáku v porostech ve stáří 30 - 130 let, s nižším podílem vytěženého dříví v jednotlivých porostech a dále v dokončeném přibližování dříví vyvážecím prostředkem s vytříděním sortimentů na odvozní místo (OM), vše v podrobnostech specifikovaných v Zadávací dokumentaci a jejich přílohách.
Interne Kennung30/2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77210000 Holzgewinnung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77211000 Dienstleistungen in Verbindung mit der Holzgewinnung
5. Los
LosLOT-0002
TitelNahodilé těžby ÚP31, ÚP32, ÚP33
BeschreibungPředmětem této části Veřejné zakázky je těžba dříví harvestorem a harvestorem s trakčním navijákem kategorie 4, dokončené přibližování dříví vyvážecím prostředkem kategorie 4 s vytříděním sortimentů na odvozní místo, vše v podrobnostech uvedených v Zadávací dokumentaci.
Interne Kennung2. část