2. Verfahren
Verfahren
Titel: Aktualizacja i uzupełnienie bazy danych EGiB oraz opracowanie dokumentacji technicznej dla budynków, lokali i gruntów w wybranych jednostkach ewidencyjnych Powiatu Nowosolskiego.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie pracy geodezyjnej dotyczącej aktualizacji i uzupełnienia bazy danych budynków, lokali i gruntów, na których usytuowane są budynki oraz opracowanie dokumentacji technicznej wraz z aktualizacją bazy danych ewidencji gruntów i budynków w wybranych jednostkach ewidencyjnych Powiatu Nowosolskiego: Gmina Kożuchów (obręby: Broniszów, Cisów, Czciradz, Drwalewice, Dziadoszyce, Książ Śląski, Lasocin, Mirocin Dolny, Mirocin Górny, Mirocin Średni, Radwanów, Słocina, Sokołów, Solniki, Studzieniec, Stypułów, Bielice, Zawada); Gmina Nowa Sól (obręby: Buczków, Chełmek, Ciepielów, Dąbrowno, Jeziorna, Lelechów, Jodłów, Lubieszów, Lubięcin, Nowe Żabno, Przyborów, Stara Wieś, Stary Staw, Wrociszów); Gmina Otyń (obręby: Bobrowniki, Czasław, Ługi, Niedoradz). 2. Powierzchnia ogólna dotycząca obszaru prac wynosi: 35 462 ha. 3. Zamawiający szacuje, że liczba budynków występujących faktycznie w terenie, dla obrębów ewidencyjnych przewidzianych niniejszą pracą, które nie są objęte aktualnie prowadzoną bazą EGiB, może wynosić ok. 85% liczby budynków ujawnionych w części geometrycznej bazy EGiB. 4. Zamawiający podzielił przedmiot zamówienia na trzy części: 1) Część I – Gmina Kożuchów (obręby: Broniszów, Cisów, Czciradz, Drwalewice, Dziadoszyce, Książ Śląski, Lasocin, Mirocin Dolny, Mirocin Górny, Mirocin Średni, Radwanów, Słocina, Sokołów, Solniki, Studzieniec, Stypułów, Bielice, Zawada), 2) Część II – Gmina Nowa Sól (obręby: Buczków, Chełmek, Ciepielów, Dąbrowno, Jeziorna, Lelechów, Jodłów, Lubieszów, Lubięcin, Nowe Żabno, Przyborów, Stara Wieś, Stary Staw, Wrociszów), 3) Część III – Gmina Otyń (obręby: Bobrowniki, Czasław, Ługi, Niedoradz).
Interne Kennung: IF.272.7.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71355000 Vermessungsarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71354300 Katastervermessung, 71222200 Kartierung ländlicher Gebiete, 72300000 Datendienste
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część I – Gmina Kożuchów
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wykonanie pracy geodezyjnej dotyczącej aktualizacji i uzupełnienia bazy danych budynków, lokali i gruntów, na których usytuowane są budynki oraz opracowanie dokumentacji technicznej wraz z aktualizacją bazy danych ewidencji gruntów i budynków w wybranych jednostkach ewidencyjnych Powiatu Nowosolskiego: Gmina Kożuchów (obręby: Broniszów, Cisów, Czciradz, Drwalewice, Dziadoszyce, Książ Śląski, Lasocin, Mirocin Dolny, Mirocin Górny, Mirocin Średni, Radwanów, Słocina, Sokołów, Solniki, Studzieniec, Stypułów, Bielice, Zawada). Powierzchnia ogólna dotycząca obszaru prac wynosi: 15159 ha.
Los: LOT-0002
Titel: Część II - Gmina Nowa Sól
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wykonanie pracy geodezyjnej dotyczącej aktualizacji i uzupełnienia bazy danych budynków, lokali i gruntów, na których usytuowane są budynki oraz opracowanie dokumentacji technicznej wraz z aktualizacją bazy danych ewidencji gruntów i budynków w wybranych jednostkach ewidencyjnych Powiatu Nowosolskiego: Gmina Nowa Sól (obręby: Buczków, Chełmek, Ciepielów, Dąbrowno, Jeziorna, Lelechów, Jodłów, Lubieszów, Lubięcin, Nowe Żabno, Przyborów, Stara Wieś, Stary Staw, Wrociszów); Powierzchnia ogólna dotycząca obszaru prac wynosi: 13760 ha.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71222200 Kartierung ländlicher Gebiete, 71354300 Katastervermessung, 72300000 Datendienste
Los: LOT-0003
Titel: Część III – Gmina Otyń
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wykonanie pracy geodezyjnej dotyczącej aktualizacji i uzupełnienia bazy danych budynków, lokali i gruntów, na których usytuowane są budynki oraz opracowanie dokumentacji technicznej wraz z aktualizacją bazy danych ewidencji gruntów i budynków w wybranych jednostkach ewidencyjnych Powiatu Nowosolskiego: (obręby: Bobrowniki, Czasław, Ługi, Niedoradz). Powierzchnia ogólna dotycząca obszaru prac wynosi: 6543 ha.