342075-2025 - Wettbewerb
Niederlande – Sicherheitsausbildung – Chauffeursopleidingen en -trainingen, Brandweer
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelChauffeursopleidingen en -trainingen, Brandweer
BeschreibungHet doel van deze aanbesteding is te komen tot een raamovereenkomst met één Opdrachtnemer die voorziet in levering van opleidingen en herhalingslessen voor de gehele Veiligheidsregio Limburg-Noord. Zie beschrijvend document
Interne KennungVRLN-2024-BRW-MV-25
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des VerfahrensZie beschrijvend document
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 80550000 Sicherheitsausbildung
5. Los
LosLOT-0000
BeschreibungZie beschrijvend document Zie beschrijvend document
Interne Kennung1
Optionen
Beschreibung der OptionenZie beschrijvend document