2. Verfahren
Verfahren
Titel: Publicatie inhuuropdrachten Talentenregio
Beschreibung: Dit is de bundeling van gegunde opdrachten, voor het Dynamisch Aankoop Systeem van een aantal deelnemers van de Talentenregio, van de afgelopen periode Q4 2024. Talentenregio is een samenwerkingsverband van decentrale overheidsorganisaties. Voor tijdelijke vacatures waarvoor ingehuurd moet worden werken organisaties samen. Zie website www.talentenregiohuurtin.nl. 1
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79900000 Veschiedene Dienstleistungen für Unternehmen und andere Dienstleistungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 79600000 Personaleinstellung
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Dit is de bundeling van gegunde opdrachten, voor het Dynamisch Aankoop Systeem van een aantal deelnemers van de Talentenregio, van de afgelopen periode Q4 2024. Talentenregio is een samenwerkingsverband van decentrale overheidsorganisaties. Voor tijdelijke vacatures waarvoor ingehuurd moet worden werken organisaties samen. Zie website www.talentenregiohuurtin.nl.
Interne Kennung: 1