2. Verfahren
Verfahren
Titel: EA Levering en Onderhoud CNC gestuurde kantbanken
Beschreibung: De Aanbestedende dienst nodigt u hierbij uit om u in te schrijven voor de aanbesteding van de Levering van 11 stuks CNC gestuurde kantbanken in diverse formaten (minimaal 2 x zeer kleine CNC gestuurde kantbank 50 ton, 7x kleine CNC gestuurde kantbank 80 ton, 1x middelgroot CNC gestuurde kantbank 100 ton en 1x CNC gestuurde kantbank groot 320 ton) en het verrichten van onderhoud aan de geleverde CNC gestuurde kantbanken. Het betreft een Turn key Levering van de CNC gestuurde kantbanken in diverse formaten met bijbehorend onderhoud. Turn key betekent dat de Opdrachtnemer verantwoordelijk is voor het Leveren, plaatsen en installeren van de CNC gestuurde kantbank. Na de Levering, plaatsing en installatie is de Opdrachtnemer ook verantwoordelijk voor het geven van opleiding aan de operators als de CNC-progammeurs en het uitvoeren van onderhoud aan de geleverde CNC gestuurde kantbanken voor zo lang de geleverde CNC gestuurde kantbanken bij Opdrachtgever in gebruik is. Vanwege de afstemming wat bovenstaande vraagt om op iedere locatie gedurende de levensduur een goede werking van de CNC gestuurde kantbanken te hebben is het voor de Opdrachtgever van belang dat 1 partij hiervoor verantwoordelijk is.
Interne Kennung: 151683036
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42600000 Werkzeugmaschinen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 42633000 Biege-, Falz-, Richt- oder Planiermaschinen, 42670000 Teile und Zubehör für Werkzeugmaschinen
5. Los
Los: LOT-0000
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zie documentatie. Hierin staat zowel de duur van de leveringsovereenkomst als de onderhoudsovereenkomst beschreven inclusief bijbehorende opties.