See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości niezamieszkałych, na których powstają odpady komunalne z terenu Gminy Świebodzice
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości niezamieszkałych, na których powstają odpady komunalne z terenu Gminy Świebodzice w latach 2025 - 2028. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dostępny jest w dokumentach zamówienia tj. Specyfikacji Warunków Zamówienia (dalej "SWZ") w Załączniku nr 6 oraz projektowanych postanowieniach umownych (PPU) stanowiących załącznik nr 7 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 717006-2024
Interne Kennung: GNZ.7031.2.2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Składanie ofert odbywa się w całości przy użyciu środków komunikacji elektronicznej. W związku z powyższym, Zamawiający, na podstawie art.138 ust. 4 ustawy Pzp, jest uprawniony do wyznaczenia terminu składania ofert o 5 dni krótszego niż wskazany w art. 138 ust. 1 ustawy Pzp
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen, 90512000 Transport von Haushaltsabfällen
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości niezamieszkałych, na których powstają odpady komunalne z terenu Gminy Świebodzice w okresie 2025 - 2028. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dostępny jest w dokumentach zamówienia tj. Specyfikacji Warunków Zamówienia (dalej "SWZ") w Załączniku nr 6 oraz projektowanych postanowieniach umownych (PPU) stanowiących załącznik nr 7 do SWZ.