2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie usług ubezpieczenia dla Uniwersytetu Gdańskiego obejmujących ubezpieczenie komunikacyjne w zakresie odpowiedzialności cywilnej, autocasco, następstw nieszczęśliwych wypadków oraz assistance, w okresie od 16.03.2026 r. do 15.03.2029 r.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest: świadczenie usług ubezpieczenia dla Uniwersytetu Gdańskiego, obejmujących ubezpieczenie komunikacyjne w zakresie odpowiedzialności cywilnej, autocasco, następstw nieszczęśliwych wypadków oraz assistance, w okresie od 16.03.2026 r. do 15.03.2029 r. 2. Kod Klasyfikacji Wspólnego Słownika Zamówień (CPV): 66514110-0 (usługi ubezpieczeń pojazdów mechanicznych), 66516100-1 (usługi ubezpieczenia pojazdów mechanicznych od odpowiedzialności cywilnej). 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa załącznik nr 6 do SWZ. 4. W załączniku nr 6 do SWZ Zamawiający określił wymagane minimalne warunki ubezpieczenia (obligatoryjne) – Wykonawca nie może w jakikolwiek sposób zmienić ich treści, także poprzez wprowadzanie limitów odpowiedzialności, franszyz, wyłączeń, itd. bądź poprzez zaproponowanie rozwiązań alternatywnych czy złożenie oferty niespełniającej wszystkich wymaganych warunków (obligatoryjnych), określonych przez Zamawiającego w SWZ. 5. Wymagane minimalne warunki ubezpieczenia (obligatoryjne) i klauzule dodatkowe zaoferowane przez Wykonawcę w formularzu ofertowym mają zastosowanie tylko wtedy, gdy nie zawężają ochrony ubezpieczeniowej (odpowiedzialności ubezpieczyciela) wskazanej w ogólnych warunkach ubezpieczenia (OWU). W sytuacji, gdy wskutek zastosowania klauzuli doszłoby do zawężenia odpowiedzialności ubezpieczyciela w relacji do OWU dla danego ubezpieczenia, to zastosowanie mają tylko te postanowienia w klauzulach dodatkowych, które tej odpowiedzialności nie zawężają oraz te, które tę odpowiedzialność rozszerzają. 6. Ogólne warunki ubezpieczenia (OWU), którymi posługuje się Wykonawca i które wskazuje w dokumencie potwierdzającym ochronę ubezpieczeniową w zakresie ryzyk wskazanych w SWZ mają zastosowanie tylko w kwestiach nieuregulowanych w SWZ i ofercie. 7. Ochroną ubezpieczenia będą objęte pojazdy wymienione w załączniku nr 7 do SWZ – zestawienie pojazdów. 8. Wymagania dotyczące zatrudnienia przez Wykonawcę lub Podwykonawcę osób na podstawie stosunku pracy, w rozumieniu ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy (t.j. Dz. U. z 2025 r. poz. 277 z późn. zm.), zawarte są w § 6 projektu umowy - załączniku nr 5 do SWZ.
Interne Kennung: 5B10.291.1.193.2025.MK
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66514110 Kraftfahrzeugversicherungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 66516100 Kraftfahrzeughaftpflichtversicherungen
5. Los
Los: LOT-0001