See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: SZP/243-114/2025 Dostawa aparatury badawczej do nowego laboratorium biochemicznego dla studentów – zadania.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa aparatury badawczej do nowego laboratorium biochemicznego dla studentów – Zadania. Zamawiający określił przedmiot zamówienia w Zadaniach: Zadanie 1 Uniwersalny kolektor frakcji – 2 szt. Kod CPV 38000000-5 Sprzęt laboratoryjny, optyczny i precyzyjny (z wyjątkiem szklanego) Załącznik nr 3.1 do SWZ Zadanie 2 Licznik komórek - 1 szt. Kod CPV 38000000-5 Sprzęt laboratoryjny, optyczny i precyzyjny (z wyjątkiem szklanego) Załącznik nr 3.2 do SWZ Zadanie 3 Wirówka laboratoryjna stołowa – 2 szt. Kod CPV 42931120-8 Wirówki stołowe Załącznik nr 3.3 do SWZ Zadanie 4 Wirówka - 1 szt. Kod CPV 42931000-1 Wirówki Załącznik nr 3.4 do SWZ Zadanie 5 Zestaw do elektroforezy pionowej – 1 szt. Kod CPV 38000000-5 Sprzęt laboratoryjny, optyczny i precyzyjny (z wyjątkiem szklanego) Załącznik nr 3.5 do SWZ Zadanie 6 Mini wirówka laboratoryjna nablatowa – 1 szt. Kod CPV 42931100-2 Wirówki laboratoryjne i akcesoria Załącznik nr 3.6 do SWZ Zadanie 7 Łaźnia wodna z akcesoriami – 1 szt. Kod CPV 38000000-5 Sprzęt laboratoryjny, optyczny i precyzyjny (z wyjątkiem szklanego) Załącznik nr 3.7 do SWZ Zadanie 8 Łaźnia wodna - 1 szt. Kod CPV 38000000-5 Sprzęt laboratoryjny, optyczny i precyzyjny (z wyjątkiem szklanego) Załącznik nr 3.8 do SWZ Przedmiot zamówienia obejmuje dostawę ww. sprzętu, Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu, jego montaż/ instalację i uruchomienie oraz instruktaż z obsługi w miejscu wyznaczonym przez Zamawiającego. Wszystkie koszty związane z wykonywaniem przedmiotu umowy w tym dostawa, ubezpieczenie, ryzyko, uruchomienie i instruktaż ponosi Wykonawca. 2. Miejsce dostawy: Politechnika Wrocławska,F-4, 50-344 Wrocław, Gdańska 7/9, pok. c2. 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla Zadań 1 - 8 znajduje się odpowiednio w Załączniku nr 3.1 - 3.8 do SWZ – OPZ oraz w Załączniku nr 2 - projekt umowy. 4. Szczegółowy zakres wykonania przedmiotu zamówienia, będący projektowanymi postanowieniami umowy w sprawie zamówienia publicznego, znajduje się we wzorze umowy, stanowiącym: Załącznik nr 2 do SWZ. Wykonawca jest zobowiązany zawrzeć w ofercie wszystkie niezbędne urządzenia, sterowniki sprzętowe i programowe do realizacji założeń funkcjonalnych przedmiotu zamówienia. Opis przedmiotu zamówienia (OPZ) nie podlega interpretacji. Jeśli zapisy specyfikacji są zdaniem Wykonawcy niejasne, niepełne, nieprecyzyjne lub błędne, to Wykonawca ma obowiązek zadać pytanie przed złożeniem oferty. 5. Jeśli Zamawiający określa w OPZ, że dany element ma posiadać określone cechy, to ten element ma efektywnie pracować z tymi cechami, a nie mieć tylko taką teoretyczną możliwość w konfiguracji innej niż dostarczana. Cechy wymagane w specyfikacji (OPZ) są parametrami minimalnymi. Zgodnie z art. 257 uPzp Zamawiający przewiduje możliwość unieważnienia przedmiotowego postępowania, jeżeli środki, które Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia, nie zostały mu przyznane. Zamawiający przewiduje zastosowanie tzw. procedury odwróconej, o której mowa w art. 139 ust. 1 uPzp, tj. Zamawiający najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu. Wykonawca jest związany ofertą od dnia upływu terminu składania ofert przez 90 dni. Oferta musi składać się z: - formularza ofertowego Wykonawcy – interaktywny formularz dostępny na Platformie e-Zamówienia,). - oświadczenia, o którym mowa w rozdz. VII pkt 1 SWZ - JEDZ - interaktywny formularz dostępny na Platformie e-Zamówienia - oświadczenia, o którym mowa w rozdz. VII pkt 1a SWZ - (odpowiednio) Oświadczenia zał. nr 5.1 i 5.2 do SWZ; - (jeżeli dotyczy) zobowiązanie podmiotu udostępniającego zasoby, o którym mowa w rozdz. VII pkt 6 SWZ; - (jeżeli dotyczy) wykazania zastrzeżenia informacji stanowiących tajemnicę przedsiębiorstwa zgodnie rozdz. X pkt 6; - dokumentu/-ów, z których wynika prawo do podpisania Oferty zgodnie z rozdz. X pkt 15 SWZ; (jeżeli dotyczy) odpowiednie pełnomocnictwa zgodnie z rozdz. X pkt 16 SWZ; - (jeżeli dotyczy) Oświadczenie wykonawców wspólnie ubiegających się o zamówienie - zgodnie z art. 117 ust. 4 uPzp. - PRZEDMIOTOWYCH ŚRODKÓW DOWODOWYCH potwierdzających, że oferowane przez Wykonawcę dostawy spełniają określone przez Zamawiającego wymagania, cechy: -opisu oferowanego przedmiotu zamówienia - specyfikacji technicznej oferowanego przedmiotu zamówienia wraz z ewentualnymi Informacjami dla Wykonawców – pozwalającego stwierdzić zgodność oferowanego urządzenia/zestawu z wymaganiami Zamawiającego przedstawionymi odpowiednio dla każdego Zadania w załącznikach: od Załącznika nr 3.1 do Załącznika nr 3.8
Interne Kennung: SZP/243-114/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42943500 Kreislauf-Kühlanlagen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: SZP/243-114/2025 Dostawa aparatury kriogenicznej dla Wydziału Podstawowych Problemów Techniki Politechniki Wrocławskiej - Zadanie 1.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa aparatury badawczej do nowego laboratorium biochemicznego dla studentów – Zadania. Zamawiający określił przedmiot zamówienia w Zadaniach: Zadanie 1 Uniwersalny kolektor frakcji – 2 szt. Kod CPV 38000000-5 Sprzęt laboratoryjny, optyczny i precyzyjny (z wyjątkiem szklanego) Załącznik nr 3.1 do SWZ Przedmiot zamówienia obejmuje dostawę ww. sprzętu, Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu, jego montaż/ instalację i uruchomienie oraz instruktaż z obsługi w miejscu wyznaczonym przez Zamawiającego. Wszystkie koszty związane z wykonywaniem przedmiotu umowy w tym dostawa, ubezpieczenie, ryzyko, uruchomienie i instruktaż ponosi Wykonawca. 2. Miejsce dostawy: Politechnika Wrocławska,F-4, 50-344 Wrocław, Gdańska 7/9, pok. c2. 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla Zadań 1 znajduje się w Załączniku nr 3.1 do SWZ – OPZ oraz w Załączniku nr 2 - projekt umowy. 4. Szczegółowy zakres wykonania przedmiotu zamówienia, będący projektowanymi postanowieniami umowy w sprawie zamówienia publicznego, znajduje się we wzorze umowy, stanowiącym: Załącznik nr 2 do SWZ. Wykonawca jest zobowiązany zawrzeć w ofercie wszystkie niezbędne urządzenia, sterowniki sprzętowe i programowe do realizacji założeń funkcjonalnych przedmiotu zamówienia. Opis przedmiotu zamówienia (OPZ) nie podlega interpretacji. Jeśli zapisy specyfikacji są zdaniem Wykonawcy niejasne, niepełne, nieprecyzyjne lub błędne, to Wykonawca ma obowiązek zadać pytanie przed złożeniem oferty. 5. Jeśli Zamawiający określa w OPZ, że dany element ma posiadać określone cechy, to ten element ma efektywnie pracować z tymi cechami, a nie mieć tylko taką teoretyczną możliwość w konfiguracji innej niż dostarczana. Cechy wymagane w specyfikacji (OPZ) są parametrami minimalnymi. Zgodnie z art. 257 uPzp Zamawiający przewiduje możliwość unieważnienia przedmiotowego postępowania, jeżeli środki, które Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia, nie zostały mu przyznane. Zamawiający przewiduje zastosowanie tzw. procedury odwróconej, o której mowa w art. 139 ust. 1 uPzp, tj. Zamawiający najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu. Wykonawca jest związany ofertą od dnia upływu terminu składania ofert przez 90 dni. Oferta musi składać się z: - formularza ofertowego Wykonawcy – interaktywny formularz dostępny na Platformie e-Zamówienia,). - oświadczenia, o którym mowa w rozdz. VII pkt 1 SWZ - JEDZ - interaktywny formularz dostępny na Platformie e-Zamówienia - oświadczenia, o którym mowa w rozdz. VII pkt 1a SWZ - (odpowiednio) Oświadczenia zał. nr 5.1 i 5.2 do SWZ; - (jeżeli dotyczy) zobowiązanie podmiotu udostępniającego zasoby, o którym mowa w rozdz. VII pkt 6 SWZ; - (jeżeli dotyczy) wykazania zastrzeżenia informacji stanowiących tajemnicę przedsiębiorstwa zgodnie rozdz. X pkt 6; - dokumentu/-ów, z których wynika prawo do podpisania Oferty zgodnie z rozdz. X pkt 15 SWZ; (jeżeli dotyczy) odpowiednie pełnomocnictwa zgodnie z rozdz. X pkt 16 SWZ; - (jeżeli dotyczy) Oświadczenie wykonawców wspólnie ubiegających się o zamówienie - zgodnie z art. 117 ust. 4 uPzp. - PRZEDMIOTOWYCH ŚRODKÓW DOWODOWYCH potwierdzających, że oferowane przez Wykonawcę dostawy spełniają określone przez Zamawiającego wymagania, cechy: -opisu oferowanego przedmiotu zamówienia - specyfikacji technicznej oferowanego przedmiotu zamówienia wraz z ewentualnymi Informacjami dla Wykonawców – pozwalającego stwierdzić zgodność oferowanego urządzenia/zestawu z wymaganiami Zamawiającego przedstawionymi odpowiednio dla każdego Zadania w załącznikach: od Załącznika nr 3.1 do Załącznika nr 3.8
Interne Kennung: ZADANIE 1
Haupteinstufung (cpv): 38000000 Laborgeräte, optische Geräte und Präzisionsgeräte (außer Gläser)
Los: LOT-0002
Titel: SZP/243-114/2025 Dostawa aparatury kriogenicznej dla Wydziału Podstawowych Problemów Techniki Politechniki Wrocławskiej - Zadanie 2.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa aparatury badawczej do nowego laboratorium biochemicznego dla studentów – Zadania. Zamawiający określił przedmiot zamówienia w Zadaniach: Zadanie 2 Licznik komórek - 1 szt. Kod CPV 38000000-5 Sprzęt laboratoryjny, optyczny i precyzyjny (z wyjątkiem szklanego) Załącznik nr 3.2 do SWZ Przedmiot zamówienia obejmuje dostawę ww. sprzętu, Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu, jego montaż/ instalację i uruchomienie oraz instruktaż z obsługi w miejscu wyznaczonym przez Zamawiającego. Wszystkie koszty związane z wykonywaniem przedmiotu umowy w tym dostawa, ubezpieczenie, ryzyko, uruchomienie i instruktaż ponosi Wykonawca. 2. Miejsce dostawy: Politechnika Wrocławska,F-4, 50-344 Wrocław, Gdańska 7/9, pok. c2. 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla Zadań 2 znajduje się w Załączniku nr 3.2 do SWZ – OPZ oraz w Załączniku nr 2 - projekt umowy. 4. Szczegółowy zakres wykonania przedmiotu zamówienia, będący projektowanymi postanowieniami umowy w sprawie zamówienia publicznego, znajduje się we wzorze umowy, stanowiącym: Załącznik nr 2 do SWZ. Wykonawca jest zobowiązany zawrzeć w ofercie wszystkie niezbędne urządzenia, sterowniki sprzętowe i programowe do realizacji założeń funkcjonalnych przedmiotu zamówienia. Opis przedmiotu zamówienia (OPZ) nie podlega interpretacji. Jeśli zapisy specyfikacji są zdaniem Wykonawcy niejasne, niepełne, nieprecyzyjne lub błędne, to Wykonawca ma obowiązek zadać pytanie przed złożeniem oferty. 5. Jeśli Zamawiający określa w OPZ, że dany element ma posiadać określone cechy, to ten element ma efektywnie pracować z tymi cechami, a nie mieć tylko taką teoretyczną możliwość w konfiguracji innej niż dostarczana. Cechy wymagane w specyfikacji (OPZ) są parametrami minimalnymi. Zgodnie z art. 257 uPzp Zamawiający przewiduje możliwość unieważnienia przedmiotowego postępowania, jeżeli środki, które Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia, nie zostały mu przyznane. Zamawiający przewiduje zastosowanie tzw. procedury odwróconej, o której mowa w art. 139 ust. 1 uPzp, tj. Zamawiający najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu. Wykonawca jest związany ofertą od dnia upływu terminu składania ofert przez 90 dni. Oferta musi składać się z: - formularza ofertowego Wykonawcy – interaktywny formularz dostępny na Platformie e-Zamówienia,). - oświadczenia, o którym mowa w rozdz. VII pkt 1 SWZ - JEDZ - interaktywny formularz dostępny na Platformie e-Zamówienia - oświadczenia, o którym mowa w rozdz. VII pkt 1a SWZ - (odpowiednio) Oświadczenia zał. nr 5.1 i 5.2 do SWZ; - (jeżeli dotyczy) zobowiązanie podmiotu udostępniającego zasoby, o którym mowa w rozdz. VII pkt 6 SWZ; - (jeżeli dotyczy) wykazania zastrzeżenia informacji stanowiących tajemnicę przedsiębiorstwa zgodnie rozdz. X pkt 6; - dokumentu/-ów, z których wynika prawo do podpisania Oferty zgodnie z rozdz. X pkt 15 SWZ; (jeżeli dotyczy) odpowiednie pełnomocnictwa zgodnie z rozdz. X pkt 16 SWZ; - (jeżeli dotyczy) Oświadczenie wykonawców wspólnie ubiegających się o zamówienie - zgodnie z art. 117 ust. 4 uPzp. - PRZEDMIOTOWYCH ŚRODKÓW DOWODOWYCH potwierdzających, że oferowane przez Wykonawcę dostawy spełniają określone przez Zamawiającego wymagania, cechy: -opisu oferowanego przedmiotu zamówienia - specyfikacji technicznej oferowanego przedmiotu zamówienia wraz z ewentualnymi Informacjami dla Wykonawców – pozwalającego stwierdzić zgodność oferowanego urządzenia/zestawu z wymaganiami Zamawiającego przedstawionymi odpowiednio dla każdego Zadania w załącznikach: od Załącznika nr 3.1 do Załącznika nr 3.8
Interne Kennung: ZADANIE 2
Los: LOT-0003
Titel: SZP/243-114/2025 Dostawa aparatury kriogenicznej dla Wydziału Podstawowych Problemów Techniki Politechniki Wrocławskiej - Zadanie 3.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa aparatury badawczej do nowego laboratorium biochemicznego dla studentów – Zadania. Zamawiający określił przedmiot zamówienia w Zadaniach: Zadanie 3 Wirówka laboratoryjna stołowa – 2 szt. Kod CPV 42931120-8 Wirówki stołowe Załącznik nr 3.3 do SWZ Przedmiot zamówienia obejmuje dostawę ww. sprzętu, Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu, jego montaż/ instalację i uruchomienie oraz instruktaż z obsługi w miejscu wyznaczonym przez Zamawiającego. Wszystkie koszty związane z wykonywaniem przedmiotu umowy w tym dostawa, ubezpieczenie, ryzyko, uruchomienie i instruktaż ponosi Wykonawca. 2. Miejsce dostawy: Politechnika Wrocławska,F-4, 50-344 Wrocław, Gdańska 7/9, pok. c2. 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla Zadań 3 znajduje się w Załączniku nr 3.3 do SWZ – OPZ oraz w Załączniku nr 2 - projekt umowy. 4. Szczegółowy zakres wykonania przedmiotu zamówienia, będący projektowanymi postanowieniami umowy w sprawie zamówienia publicznego, znajduje się we wzorze umowy, stanowiącym: Załącznik nr 2 do SWZ. Wykonawca jest zobowiązany zawrzeć w ofercie wszystkie niezbędne urządzenia, sterowniki sprzętowe i programowe do realizacji założeń funkcjonalnych przedmiotu zamówienia. Opis przedmiotu zamówienia (OPZ) nie podlega interpretacji. Jeśli zapisy specyfikacji są zdaniem Wykonawcy niejasne, niepełne, nieprecyzyjne lub błędne, to Wykonawca ma obowiązek zadać pytanie przed złożeniem oferty. 5. Jeśli Zamawiający określa w OPZ, że dany element ma posiadać określone cechy, to ten element ma efektywnie pracować z tymi cechami, a nie mieć tylko taką teoretyczną możliwość w konfiguracji innej niż dostarczana. Cechy wymagane w specyfikacji (OPZ) są parametrami minimalnymi. Zgodnie z art. 257 uPzp Zamawiający przewiduje możliwość unieważnienia przedmiotowego postępowania, jeżeli środki, które Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia, nie zostały mu przyznane. Zamawiający przewiduje zastosowanie tzw. procedury odwróconej, o której mowa w art. 139 ust. 1 uPzp, tj. Zamawiający najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu. Wykonawca jest związany ofertą od dnia upływu terminu składania ofert przez 90 dni. Oferta musi składać się z: - formularza ofertowego Wykonawcy – interaktywny formularz dostępny na Platformie e-Zamówienia,). - oświadczenia, o którym mowa w rozdz. VII pkt 1 SWZ - JEDZ - interaktywny formularz dostępny na Platformie e-Zamówienia - oświadczenia, o którym mowa w rozdz. VII pkt 1a SWZ - (odpowiednio) Oświadczenia zał. nr 5.1 i 5.2 do SWZ; - (jeżeli dotyczy) zobowiązanie podmiotu udostępniającego zasoby, o którym mowa w rozdz. VII pkt 6 SWZ; - (jeżeli dotyczy) wykazania zastrzeżenia informacji stanowiących tajemnicę przedsiębiorstwa zgodnie rozdz. X pkt 6; - dokumentu/-ów, z których wynika prawo do podpisania Oferty zgodnie z rozdz. X pkt 15 SWZ; (jeżeli dotyczy) odpowiednie pełnomocnictwa zgodnie z rozdz. X pkt 16 SWZ; - (jeżeli dotyczy) Oświadczenie wykonawców wspólnie ubiegających się o zamówienie - zgodnie z art. 117 ust. 4 uPzp. - PRZEDMIOTOWYCH ŚRODKÓW DOWODOWYCH potwierdzających, że oferowane przez Wykonawcę dostawy spełniają określone przez Zamawiającego wymagania, cechy: -opisu oferowanego przedmiotu zamówienia - specyfikacji technicznej oferowanego przedmiotu zamówienia wraz z ewentualnymi Informacjami dla Wykonawców – pozwalającego stwierdzić zgodność oferowanego urządzenia/zestawu z wymaganiami Zamawiającego przedstawionymi odpowiednio dla każdego Zadania w załącznikach: od Załącznika nr 3.1 do Załącznika nr 3.8
Interne Kennung: ZADANIE 3
Haupteinstufung (cpv): 42931120 Tischzentrifugen
Los: LOT-0004
Titel: SZP/243-114/2025 Dostawa aparatury kriogenicznej dla Wydziału Podstawowych Problemów Techniki Politechniki Wrocławskiej - Zadanie 4.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa aparatury badawczej do nowego laboratorium biochemicznego dla studentów – Zadania. Zamawiający określił przedmiot zamówienia w Zadaniach: Zadanie 4 Wirówka - 1 szt. Kod CPV 42931000-1 Wirówki Załącznik nr 3.4 do SWZ Przedmiot zamówienia obejmuje dostawę ww. sprzętu, Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu, jego montaż/ instalację i uruchomienie oraz instruktaż z obsługi w miejscu wyznaczonym przez Zamawiającego. Wszystkie koszty związane z wykonywaniem przedmiotu umowy w tym dostawa, ubezpieczenie, ryzyko, uruchomienie i instruktaż ponosi Wykonawca. 2. Miejsce dostawy: Politechnika Wrocławska,F-4, 50-344 Wrocław, Gdańska 7/9, pok. c2. 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla Zadań 4 znajduje się w Załączniku nr 3.4 do SWZ – OPZ oraz w Załączniku nr 2 - projekt umowy. 4. Szczegółowy zakres wykonania przedmiotu zamówienia, będący projektowanymi postanowieniami umowy w sprawie zamówienia publicznego, znajduje się we wzorze umowy, stanowiącym: Załącznik nr 2 do SWZ. Wykonawca jest zobowiązany zawrzeć w ofercie wszystkie niezbędne urządzenia, sterowniki sprzętowe i programowe do realizacji założeń funkcjonalnych przedmiotu zamówienia. Opis przedmiotu zamówienia (OPZ) nie podlega interpretacji. Jeśli zapisy specyfikacji są zdaniem Wykonawcy niejasne, niepełne, nieprecyzyjne lub błędne, to Wykonawca ma obowiązek zadać pytanie przed złożeniem oferty. 5. Jeśli Zamawiający określa w OPZ, że dany element ma posiadać określone cechy, to ten element ma efektywnie pracować z tymi cechami, a nie mieć tylko taką teoretyczną możliwość w konfiguracji innej niż dostarczana. Cechy wymagane w specyfikacji (OPZ) są parametrami minimalnymi. Zgodnie z art. 257 uPzp Zamawiający przewiduje możliwość unieważnienia przedmiotowego postępowania, jeżeli środki, które Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia, nie zostały mu przyznane. Zamawiający przewiduje zastosowanie tzw. procedury odwróconej, o której mowa w art. 139 ust. 1 uPzp, tj. Zamawiający najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu. Wykonawca jest związany ofertą od dnia upływu terminu składania ofert przez 90 dni. Oferta musi składać się z: - formularza ofertowego Wykonawcy – interaktywny formularz dostępny na Platformie e-Zamówienia,). - oświadczenia, o którym mowa w rozdz. VII pkt 1 SWZ - JEDZ - interaktywny formularz dostępny na Platformie e-Zamówienia - oświadczenia, o którym mowa w rozdz. VII pkt 1a SWZ - (odpowiednio) Oświadczenia zał. nr 5.1 i 5.2 do SWZ; - (jeżeli dotyczy) zobowiązanie podmiotu udostępniającego zasoby, o którym mowa w rozdz. VII pkt 6 SWZ; - (jeżeli dotyczy) wykazania zastrzeżenia informacji stanowiących tajemnicę przedsiębiorstwa zgodnie rozdz. X pkt 6; - dokumentu/-ów, z których wynika prawo do podpisania Oferty zgodnie z rozdz. X pkt 15 SWZ; (jeżeli dotyczy) odpowiednie pełnomocnictwa zgodnie z rozdz. X pkt 16 SWZ; - (jeżeli dotyczy) Oświadczenie wykonawców wspólnie ubiegających się o zamówienie - zgodnie z art. 117 ust. 4 uPzp. - PRZEDMIOTOWYCH ŚRODKÓW DOWODOWYCH potwierdzających, że oferowane przez Wykonawcę dostawy spełniają określone przez Zamawiającego wymagania, cechy: -opisu oferowanego przedmiotu zamówienia - specyfikacji technicznej oferowanego przedmiotu zamówienia wraz z ewentualnymi Informacjami dla Wykonawców – pozwalającego stwierdzić zgodność oferowanego urządzenia/zestawu z wymaganiami Zamawiającego przedstawionymi odpowiednio dla każdego Zadania w załącznikach: od Załącznika nr 3.1 do Załącznika nr 3.8
Interne Kennung: ZADANIE 4
Haupteinstufung (cpv): 42931000 Zentrifugen
Los: LOT-0005
Titel: SZP/243-114/2025 Dostawa aparatury kriogenicznej dla Wydziału Podstawowych Problemów Techniki Politechniki Wrocławskiej - Zadanie 5.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa aparatury badawczej do nowego laboratorium biochemicznego dla studentów – Zadania. Zamawiający określił przedmiot zamówienia w Zadaniach: Zadanie 5 Zestaw do elektroforezy pionowej – 1 szt. Kod CPV 38000000-5 Sprzęt laboratoryjny, optyczny i precyzyjny (z wyjątkiem szklanego) Załącznik nr 3.5 do SWZ Przedmiot zamówienia obejmuje dostawę ww. sprzętu, Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu, jego montaż/ instalację i uruchomienie oraz instruktaż z obsługi w miejscu wyznaczonym przez Zamawiającego. Wszystkie koszty związane z wykonywaniem przedmiotu umowy w tym dostawa, ubezpieczenie, ryzyko, uruchomienie i instruktaż ponosi Wykonawca. 2. Miejsce dostawy: Politechnika Wrocławska,F-4, 50-344 Wrocław, Gdańska 7/9, pok. c2. 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla Zadań 5 znajduje się w Załączniku nr 3.5 do SWZ – OPZ oraz w Załączniku nr 2 - projekt umowy. 4. Szczegółowy zakres wykonania przedmiotu zamówienia, będący projektowanymi postanowieniami umowy w sprawie zamówienia publicznego, znajduje się we wzorze umowy, stanowiącym: Załącznik nr 2 do SWZ. Wykonawca jest zobowiązany zawrzeć w ofercie wszystkie niezbędne urządzenia, sterowniki sprzętowe i programowe do realizacji założeń funkcjonalnych przedmiotu zamówienia. Opis przedmiotu zamówienia (OPZ) nie podlega interpretacji. Jeśli zapisy specyfikacji są zdaniem Wykonawcy niejasne, niepełne, nieprecyzyjne lub błędne, to Wykonawca ma obowiązek zadać pytanie przed złożeniem oferty. 5. Jeśli Zamawiający określa w OPZ, że dany element ma posiadać określone cechy, to ten element ma efektywnie pracować z tymi cechami, a nie mieć tylko taką teoretyczną możliwość w konfiguracji innej niż dostarczana. Cechy wymagane w specyfikacji (OPZ) są parametrami minimalnymi. Zgodnie z art. 257 uPzp Zamawiający przewiduje możliwość unieważnienia przedmiotowego postępowania, jeżeli środki, które Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia, nie zostały mu przyznane. Zamawiający przewiduje zastosowanie tzw. procedury odwróconej, o której mowa w art. 139 ust. 1 uPzp, tj. Zamawiający najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu. Wykonawca jest związany ofertą od dnia upływu terminu składania ofert przez 90 dni. Oferta musi składać się z: - formularza ofertowego Wykonawcy – interaktywny formularz dostępny na Platformie e-Zamówienia,). - oświadczenia, o którym mowa w rozdz. VII pkt 1 SWZ - JEDZ - interaktywny formularz dostępny na Platformie e-Zamówienia - oświadczenia, o którym mowa w rozdz. VII pkt 1a SWZ - (odpowiednio) Oświadczenia zał. nr 5.1 i 5.2 do SWZ; - (jeżeli dotyczy) zobowiązanie podmiotu udostępniającego zasoby, o którym mowa w rozdz. VII pkt 6 SWZ; - (jeżeli dotyczy) wykazania zastrzeżenia informacji stanowiących tajemnicę przedsiębiorstwa zgodnie rozdz. X pkt 6; - dokumentu/-ów, z których wynika prawo do podpisania Oferty zgodnie z rozdz. X pkt 15 SWZ; (jeżeli dotyczy) odpowiednie pełnomocnictwa zgodnie z rozdz. X pkt 16 SWZ; - (jeżeli dotyczy) Oświadczenie wykonawców wspólnie ubiegających się o zamówienie - zgodnie z art. 117 ust. 4 uPzp. - PRZEDMIOTOWYCH ŚRODKÓW DOWODOWYCH potwierdzających, że oferowane przez Wykonawcę dostawy spełniają określone przez Zamawiającego wymagania, cechy: -opisu oferowanego przedmiotu zamówienia - specyfikacji technicznej oferowanego przedmiotu zamówienia wraz z ewentualnymi Informacjami dla Wykonawców – pozwalającego stwierdzić zgodność oferowanego urządzenia/zestawu z wymaganiami Zamawiającego przedstawionymi odpowiednio dla każdego Zadania w załącznikach: od Załącznika nr 3.1 do Załącznika nr 3.8
Interne Kennung: ZADANIE 5
Los: LOT-0006
Titel: SZP/243-114/2025 Dostawa aparatury kriogenicznej dla Wydziału Podstawowych Problemów Techniki Politechniki Wrocławskiej - Zadanie 6.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa aparatury badawczej do nowego laboratorium biochemicznego dla studentów – Zadania. Zamawiający określił przedmiot zamówienia w Zadaniach: Zadanie 6 Mini wirówka laboratoryjna nablatowa – 1 szt. Kod CPV 42931100-2 Wirówki laboratoryjne i akcesoria Załącznik nr 3.6 do SWZ Przedmiot zamówienia obejmuje dostawę ww. sprzętu, Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu, jego montaż/ instalację i uruchomienie oraz instruktaż z obsługi w miejscu wyznaczonym przez Zamawiającego. Wszystkie koszty związane z wykonywaniem przedmiotu umowy w tym dostawa, ubezpieczenie, ryzyko, uruchomienie i instruktaż ponosi Wykonawca. 2. Miejsce dostawy: Politechnika Wrocławska,F-4, 50-344 Wrocław, Gdańska 7/9, pok. c2. 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla Zadań 6 znajduje się w Załączniku nr 3.6 do SWZ – OPZ oraz w Załączniku nr 2 - projekt umowy. 4. Szczegółowy zakres wykonania przedmiotu zamówienia, będący projektowanymi postanowieniami umowy w sprawie zamówienia publicznego, znajduje się we wzorze umowy, stanowiącym: Załącznik nr 2 do SWZ. Wykonawca jest zobowiązany zawrzeć w ofercie wszystkie niezbędne urządzenia, sterowniki sprzętowe i programowe do realizacji założeń funkcjonalnych przedmiotu zamówienia. Opis przedmiotu zamówienia (OPZ) nie podlega interpretacji. Jeśli zapisy specyfikacji są zdaniem Wykonawcy niejasne, niepełne, nieprecyzyjne lub błędne, to Wykonawca ma obowiązek zadać pytanie przed złożeniem oferty. 5. Jeśli Zamawiający określa w OPZ, że dany element ma posiadać określone cechy, to ten element ma efektywnie pracować z tymi cechami, a nie mieć tylko taką teoretyczną możliwość w konfiguracji innej niż dostarczana. Cechy wymagane w specyfikacji (OPZ) są parametrami minimalnymi. Zgodnie z art. 257 uPzp Zamawiający przewiduje możliwość unieważnienia przedmiotowego postępowania, jeżeli środki, które Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia, nie zostały mu przyznane. Zamawiający przewiduje zastosowanie tzw. procedury odwróconej, o której mowa w art. 139 ust. 1 uPzp, tj. Zamawiający najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu. Wykonawca jest związany ofertą od dnia upływu terminu składania ofert przez 90 dni. Oferta musi składać się z: - formularza ofertowego Wykonawcy – interaktywny formularz dostępny na Platformie e-Zamówienia,). - oświadczenia, o którym mowa w rozdz. VII pkt 1 SWZ - JEDZ - interaktywny formularz dostępny na Platformie e-Zamówienia - oświadczenia, o którym mowa w rozdz. VII pkt 1a SWZ - (odpowiednio) Oświadczenia zał. nr 5.1 i 5.2 do SWZ; - (jeżeli dotyczy) zobowiązanie podmiotu udostępniającego zasoby, o którym mowa w rozdz. VII pkt 6 SWZ; - (jeżeli dotyczy) wykazania zastrzeżenia informacji stanowiących tajemnicę przedsiębiorstwa zgodnie rozdz. X pkt 6; - dokumentu/-ów, z których wynika prawo do podpisania Oferty zgodnie z rozdz. X pkt 15 SWZ; (jeżeli dotyczy) odpowiednie pełnomocnictwa zgodnie z rozdz. X pkt 16 SWZ; - (jeżeli dotyczy) Oświadczenie wykonawców wspólnie ubiegających się o zamówienie - zgodnie z art. 117 ust. 4 uPzp. - PRZEDMIOTOWYCH ŚRODKÓW DOWODOWYCH potwierdzających, że oferowane przez Wykonawcę dostawy spełniają określone przez Zamawiającego wymagania, cechy: -opisu oferowanego przedmiotu zamówienia - specyfikacji technicznej oferowanego przedmiotu zamówienia wraz z ewentualnymi Informacjami dla Wykonawców – pozwalającego stwierdzić zgodność oferowanego urządzenia/zestawu z wymaganiami Zamawiającego przedstawionymi odpowiednio dla każdego Zadania w załącznikach: od Załącznika nr 3.1 do Załącznika nr 3.8
Interne Kennung: ZADANIE 6
Haupteinstufung (cpv): 42931100 Laborzentrifugen und Zubehör
Los: LOT-0007
Titel: SZP/243-114/2025 Dostawa aparatury kriogenicznej dla Wydziału Podstawowych Problemów Techniki Politechniki Wrocławskiej - Zadanie 7.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa aparatury badawczej do nowego laboratorium biochemicznego dla studentów – Zadania. Zamawiający określił przedmiot zamówienia w Zadaniach: Zadanie 7 Łaźnia wodna z akcesoriami – 1 szt. Kod CPV 38000000-5 Sprzęt laboratoryjny, optyczny i precyzyjny (z wyjątkiem szklanego) Załącznik nr 3.7 do SWZ Przedmiot zamówienia obejmuje dostawę ww. sprzętu, Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu, jego montaż/ instalację i uruchomienie oraz instruktaż z obsługi w miejscu wyznaczonym przez Zamawiającego. Wszystkie koszty związane z wykonywaniem przedmiotu umowy w tym dostawa, ubezpieczenie, ryzyko, uruchomienie i instruktaż ponosi Wykonawca. 2. Miejsce dostawy: Politechnika Wrocławska,F-4, 50-344 Wrocław, Gdańska 7/9, pok. c2. 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla Zadań 7 znajduje się w Załączniku nr 3.7 do SWZ – OPZ oraz w Załączniku nr 2 - projekt umowy. 4. Szczegółowy zakres wykonania przedmiotu zamówienia, będący projektowanymi postanowieniami umowy w sprawie zamówienia publicznego, znajduje się we wzorze umowy, stanowiącym: Załącznik nr 2 do SWZ. Wykonawca jest zobowiązany zawrzeć w ofercie wszystkie niezbędne urządzenia, sterowniki sprzętowe i programowe do realizacji założeń funkcjonalnych przedmiotu zamówienia. Opis przedmiotu zamówienia (OPZ) nie podlega interpretacji. Jeśli zapisy specyfikacji są zdaniem Wykonawcy niejasne, niepełne, nieprecyzyjne lub błędne, to Wykonawca ma obowiązek zadać pytanie przed złożeniem oferty. 5. Jeśli Zamawiający określa w OPZ, że dany element ma posiadać określone cechy, to ten element ma efektywnie pracować z tymi cechami, a nie mieć tylko taką teoretyczną możliwość w konfiguracji innej niż dostarczana. Cechy wymagane w specyfikacji (OPZ) są parametrami minimalnymi. Zgodnie z art. 257 uPzp Zamawiający przewiduje możliwość unieważnienia przedmiotowego postępowania, jeżeli środki, które Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia, nie zostały mu przyznane. Zamawiający przewiduje zastosowanie tzw. procedury odwróconej, o której mowa w art. 139 ust. 1 uPzp, tj. Zamawiający najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu. Wykonawca jest związany ofertą od dnia upływu terminu składania ofert przez 90 dni. Oferta musi składać się z: - formularza ofertowego Wykonawcy – interaktywny formularz dostępny na Platformie e-Zamówienia,). - oświadczenia, o którym mowa w rozdz. VII pkt 1 SWZ - JEDZ - interaktywny formularz dostępny na Platformie e-Zamówienia - oświadczenia, o którym mowa w rozdz. VII pkt 1a SWZ - (odpowiednio) Oświadczenia zał. nr 5.1 i 5.2 do SWZ; - (jeżeli dotyczy) zobowiązanie podmiotu udostępniającego zasoby, o którym mowa w rozdz. VII pkt 6 SWZ; - (jeżeli dotyczy) wykazania zastrzeżenia informacji stanowiących tajemnicę przedsiębiorstwa zgodnie rozdz. X pkt 6; - dokumentu/-ów, z których wynika prawo do podpisania Oferty zgodnie z rozdz. X pkt 15 SWZ; (jeżeli dotyczy) odpowiednie pełnomocnictwa zgodnie z rozdz. X pkt 16 SWZ; - (jeżeli dotyczy) Oświadczenie wykonawców wspólnie ubiegających się o zamówienie - zgodnie z art. 117 ust. 4 uPzp. - PRZEDMIOTOWYCH ŚRODKÓW DOWODOWYCH potwierdzających, że oferowane przez Wykonawcę dostawy spełniają określone przez Zamawiającego wymagania, cechy: -opisu oferowanego przedmiotu zamówienia - specyfikacji technicznej oferowanego przedmiotu zamówienia wraz z ewentualnymi Informacjami dla Wykonawców – pozwalającego stwierdzić zgodność oferowanego urządzenia/zestawu z wymaganiami Zamawiającego przedstawionymi odpowiednio dla każdego Zadania w załącznikach: od Załącznika nr 3.1 do Załącznika nr 3.8
Interne Kennung: ZADANIE 7
Los: LOT-0008
Titel: SZP/243-114/2025 Dostawa aparatury kriogenicznej dla Wydziału Podstawowych Problemów Techniki Politechniki Wrocławskiej - Zadanie 8.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa aparatury badawczej do nowego laboratorium biochemicznego dla studentów – Zadania. Zamawiający określił przedmiot zamówienia w Zadaniach: Zadanie 8 Łaźnia wodna - 1 szt. Kod CPV 38000000-5 Sprzęt laboratoryjny, optyczny i precyzyjny (z wyjątkiem szklanego) Załącznik nr 3.8 do SWZ Przedmiot zamówienia obejmuje dostawę ww. sprzętu, Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu, jego montaż/ instalację i uruchomienie oraz instruktaż z obsługi w miejscu wyznaczonym przez Zamawiającego. Wszystkie koszty związane z wykonywaniem przedmiotu umowy w tym dostawa, ubezpieczenie, ryzyko, uruchomienie i instruktaż ponosi Wykonawca. 2. Miejsce dostawy: Politechnika Wrocławska,F-4, 50-344 Wrocław, Gdańska 7/9, pok. c2. 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla Zadań 8 znajduje się w Załączniku nr 3.8 do SWZ – OPZ oraz w Załączniku nr 2 - projekt umowy. 4. Szczegółowy zakres wykonania przedmiotu zamówienia, będący projektowanymi postanowieniami umowy w sprawie zamówienia publicznego, znajduje się we wzorze umowy, stanowiącym: Załącznik nr 2 do SWZ. Wykonawca jest zobowiązany zawrzeć w ofercie wszystkie niezbędne urządzenia, sterowniki sprzętowe i programowe do realizacji założeń funkcjonalnych przedmiotu zamówienia. Opis przedmiotu zamówienia (OPZ) nie podlega interpretacji. Jeśli zapisy specyfikacji są zdaniem Wykonawcy niejasne, niepełne, nieprecyzyjne lub błędne, to Wykonawca ma obowiązek zadać pytanie przed złożeniem oferty. 5. Jeśli Zamawiający określa w OPZ, że dany element ma posiadać określone cechy, to ten element ma efektywnie pracować z tymi cechami, a nie mieć tylko taką teoretyczną możliwość w konfiguracji innej niż dostarczana. Cechy wymagane w specyfikacji (OPZ) są parametrami minimalnymi. Zgodnie z art. 257 uPzp Zamawiający przewiduje możliwość unieważnienia przedmiotowego postępowania, jeżeli środki, które Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia, nie zostały mu przyznane. Zamawiający przewiduje zastosowanie tzw. procedury odwróconej, o której mowa w art. 139 ust. 1 uPzp, tj. Zamawiający najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu. Wykonawca jest związany ofertą od dnia upływu terminu składania ofert przez 90 dni. Oferta musi składać się z: - formularza ofertowego Wykonawcy – interaktywny formularz dostępny na Platformie e-Zamówienia,). - oświadczenia, o którym mowa w rozdz. VII pkt 1 SWZ - JEDZ - interaktywny formularz dostępny na Platformie e-Zamówienia - oświadczenia, o którym mowa w rozdz. VII pkt 1a SWZ - (odpowiednio) Oświadczenia zał. nr 5.1 i 5.2 do SWZ; - (jeżeli dotyczy) zobowiązanie podmiotu udostępniającego zasoby, o którym mowa w rozdz. VII pkt 6 SWZ; - (jeżeli dotyczy) wykazania zastrzeżenia informacji stanowiących tajemnicę przedsiębiorstwa zgodnie rozdz. X pkt 6; - dokumentu/-ów, z których wynika prawo do podpisania Oferty zgodnie z rozdz. X pkt 15 SWZ; (jeżeli dotyczy) odpowiednie pełnomocnictwa zgodnie z rozdz. X pkt 16 SWZ; - (jeżeli dotyczy) Oświadczenie wykonawców wspólnie ubiegających się o zamówienie - zgodnie z art. 117 ust. 4 uPzp. - PRZEDMIOTOWYCH ŚRODKÓW DOWODOWYCH potwierdzających, że oferowane przez Wykonawcę dostawy spełniają określone przez Zamawiającego wymagania, cechy: -opisu oferowanego przedmiotu zamówienia - specyfikacji technicznej oferowanego przedmiotu zamówienia wraz z ewentualnymi Informacjami dla Wykonawców – pozwalającego stwierdzić zgodność oferowanego urządzenia/zestawu z wymaganiami Zamawiającego przedstawionymi odpowiednio dla każdego Zadania w załącznikach: od Załącznika nr 3.1 do Załącznika nr 3.8
Interne Kennung: ZADANIE 8