34221-2025 - Ergebnis
Polen – Reparatur und Wartung von Maschinen – Wykonywanie remontów, badania oraz przedłużania paszportu (paszportyzacji) wózków hamulcowych typu: WHR-1 i WHR-1/N produkcji REMASZ zgodnie z SWZ
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelWykonywanie remontów, badania oraz przedłużania paszportu (paszportyzacji) wózków hamulcowych typu: WHR-1 i WHR-1/N produkcji REMASZ zgodnie z SWZ
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest Wykonywanie remontów, badania oraz przedłużania paszportu (paszportyzacji) wózków hamulcowych typu: WHR-1 i WHR-1/N produkcji REMASZ zgodnie z SWZ. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Część III SWZ Opis Przedmiotu Zamówienia. 3. Przedmiotowe zamówienie jest zamówieniem sektorowym w rozumieniu art. 7 pkt 35) ustawy Pzp.
Vorherige Bekanntmachung409329-2024
Interne Kennung3169/HZK/PFR/2024
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50530000 Reparatur und Wartung von Maschinen
5. Los
LosLOT-0000