342222-2025 - Wettbewerb
Polen – Fleischkonserven und -zubereitungen – Zakup i dostawa konserw mięsnych.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZakup i dostawa konserw mięsnych.
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa konserw mięsnych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierają następujące załączniki: • Załącznik nr 2 – Opis Przedmiotu Zamówienia. • Załącznik nr 3 – projektowane postanowienia umowy. Wszystkie załączniki stanowią integralną część niniejszej SWZ.
Interne Kennung4WOG-1200.2712.38.2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15131000 Fleischkonserven und -zubereitungen
5. Los
LosLOT-0001
TitelZakup i dostawa konserw mięsnych
Optionen
Beschreibung der OptionenZamawiający zastrzega możliwość skorzystania z prawa opcji o którym mowa w art. 441 ustawy Pzp, do 100% wartości zamówienia podstawowego; w związku z możliwością zwiększenia ilości wynikających z bieżących potrzeb. Zamawiający zastrzega zastosowanie prawa opcji do zwiększenia zakresu zamówienia po zrealizowaniu zamówienia podstawowego. Zamawiający może z prawa opcji skorzystać, lub skorzystać z dowolnej jej części. Zamówienie realizowane w ramach opcji jest jednostronnym uprawnieniem Zamawiającego