2. Verfahren
Verfahren
Titel: Przeprowadzenie badania i opracowanie raportu „Analiza zapotrzebowania na kompetencje i kwalifikacje zawodowe w obszarach inteligentnej specjalizacji województwa mazowieckiego”
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest przeprowadzenie badania i opracowanie raportu „Analiza zapotrzebowania na kompetencje i kwalifikacje zawodowe w obszarach inteligentnej specjalizacji województwa mazowieckiego” w ramach projektu współfinansowanego ze środków Programu Fundusze Europejskie dla Mazowsza 2021-2027 nr FEMA.10.01-IZ.00-018Y/23 pn.: „Plan Działań Pomocy Technicznej FEM na lata 2024-2026 dla UMWM w zakresie RIS”. Badanie pozwoli na kompleksową ocenę zapotrzebowania na kompetencje i kwalifikacje zawodowe w obszarach inteligentnej specjalizacji województwa mazowieckiego. W dobie dynamicznych zmian technologicznych i gospodarczych istotne jest dostosowanie rynku pracy i systemu edukacji do potrzeb regionalnych, aby podtrzymać konkurencyjność i innowacyjność województwa. Badanie pozwoli zidentyfikować luki kompetencyjne, ocenić skuteczność obecnych działań oraz zaproponować kierunki wsparcia rozwoju kwalifikacji zawodowych, ze szczególnym uwzględnieniem zielonych technologii i współpracy między edukacją a biznesem.
Interne Kennung: OR-D-III.272.40.2026.AS
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 73110000 Forschungsdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 73210000 Beratung im Bereich Forschung, 72316000 Datenanalyse
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest przeprowadzenie badania i opracowanie raportu „Analiza zapotrzebowania na kompetencje i kwalifikacje zawodowe w obszarach inteligentnej specjalizacji województwa mazowieckiego” w ramach projektu współfinansowanego ze środków Programu Fundusze Europejskie dla Mazowsza 2021-2027 nr FEMA.10.01-IZ.00-018Y/23 pn.: „Plan Działań Pomocy Technicznej FEM na lata 2024-2026 dla UMWM w zakresie RIS”. Badanie pozwoli na kompleksową ocenę zapotrzebowania na kompetencje i kwalifikacje zawodowe w obszarach inteligentnej specjalizacji województwa mazowieckiego. W dobie dynamicznych zmian technologicznych i gospodarczych istotne jest dostosowanie rynku pracy i systemu edukacji do potrzeb regionalnych, aby podtrzymać konkurencyjność i innowacyjność województwa. Badanie pozwoli zidentyfikować luki kompetencyjne, ocenić skuteczność obecnych działań oraz zaproponować kierunki wsparcia rozwoju kwalifikacji zawodowych, ze szczególnym uwzględnieniem zielonych technologii i współpracy między edukacją a biznesem