See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Nový rejstřík sportu
Beschreibung: Účelem tohoto zadávacího řízení je uzavření dvou smluvních vztahů, na základě nichž se vybraný dodavatel, resp. dodavatelé, zaváže: a) vyvinout, uvést do provozu a prostřednictvím poskytování služeb podpory a rozvoje zajistit běžný provoz nového Rejstříku sportu; b) zajistit po dobu 48 měsíců, resp. po dobu nezbytnou pro vývoj a uvedení nového Rejstříku sportu do stabilního běžného provozu, provoz a nezbytný rozvoj stávajícího Rejstříku sportu. Podrobný popis plnění Části I. veřejné zakázky v podobě technické specifikace poptávaného plnění tvoří přílohu č. 1 této zadávací dokumentace. Podrobný popis plnění Části II. veřejné zakázky vyplývá ze závazného návrhu smlouvy na tuto část veřejné zakázky, který tvoří přílohu č. 3 této zadávací dokumentace a příloh č. 1 a 2 technické specifikace poptávaného plnění tvořící přílohu č. 1 této zadávací dokumentace popisujících technologické řešení stávajícího Rejstříku sportu. Obchodní podmínky pro každou část veřejné zakázky jsou uvedeny v přílohách č. 2 a 3 této zadávací dokumentace jako samostatné závazné návrhy smlouvy pro příslušné části veřejné zakázky.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Část I. Vývoj nového Rejstříku sportu
Beschreibung: Předmětem této části I. VZ je vyvinout, uvést do provozu a prostřednictvím poskytování služeb podpory a rozvoje zajistit běžný provoz nového Rejstříku sportu. Podrobný popis plnění Části I. veřejné zakázky v podobě technické specifikace poptávaného plnění tvoří přílohu č. 1 této zadávací dokumentace.
Interne Kennung: N006/25/V00013049/001
Los: LOT-0002
Titel: Část II. Zajištění provozu stávajícího Rejstříku sportu
Beschreibung: Předmětem této části II. VZ je zajistit po dobu 48 měsíců, resp. po dobu nezbytnou pro vývoj a uvedení nového Rejstříku sportu do stabilního běžného provozu, provoz a nezbytný rozvoj stávajícího Rejstříku sportu. Podrobný popis plnění Části II. veřejné zakázky vyplývá ze závazného návrhu smlouvy na tuto část veřejné zakázky, který tvoří přílohu č. 3 této zadávací dokumentace a příloh č. 1 a 2 technické specifikace poptávaného plnění tvořící přílohu č. 1 této zadávací dokumentace popisujících technologické řešení stávajícího Rejstříku sportu.
Interne Kennung: N006/25/V00013049/002