342260-2026 - Wettbewerb
Tschechien – Photovoltaische Solarmodule/Solarzellen – FVE II na střechu ZS - Městys Ševětín 2
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelFVE II na střechu ZS - Městys Ševětín 2
BeschreibungPředmětem zakázky je dodávka fotovoltaické elektrárny jako nové, nepoužité technologie včetně příslušenství nezbytného pro její provoz a dále včetně kompletní montáže na místech realizace, a to na střechách souboru budov zdravotního střediska v majetku městyse Ševětín. Veřejná zakázka FVE II na střechu ZS - Městys Ševětín 2 je vyhlašována jako nadlimitní zadávací řízení v součtu předpokládaných hodnot společně s 2. částí zakázky v rámci plnění veřejné zakázky FVE II na střechu ZS - Městys Ševětín 2 a veřejnou zakázkou FVE II na střechu KD - Městys Ševětín (předpokládaná hodnota zakázky jako celku 14 180 796 Kč bez DPH). Zakázka není rozdělena na části.
Interne KennungFVE II na střechu ZS - Městys Ševětín 2
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09331200 Photovoltaische Solarmodule/Solarzellen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 09332000 Sonnenenergieanlage, 31430000 Elektrische Akkumulatoren, 45317000 Sonstige Elektroinstallationsarbeiten
5. Los
LosLOT-0001
BeschreibungPředmětem plnění je dodávka fotovoltaické elektrárny. Podrobná specifikace dodávek a prací je popsána v položkovém rozpočtu a v Projektových podkladech, které tvoří přílohu zadávací dokumentace. Tato část zakázky zahrnuje konstrukci, výrobu, dopravu, montáž, uvedení do provozu a zaškolení obsluhy v místě určeném zadavatelem. Dodavatel zodpovídá za to, že zakázka bude dodána kompletní a bude obsahovat všechny díly potřebné k bezvadnému provozu. Pro výrobu budou použity pouze originální komponenty. Projektové podklady stanovují základ minimálních požadavků na funkci, výkony, životnost apod. Příslušný dodavatel se zavazuje potvrzením zakázky dodržet ustanovení těchto dokumentů. Součástí zakázky jsou rovněž vyhotovení dílenské dokumentace/dokumentace pro provedení stavby před zahájením realizace a vyhotovení dokumentace skutečného provedení a revizní zprávy po realizaci zakázky.
Optionen
Beschreibung der OptionenObjednatel si vyhrazuje právo dle § 100 odst. 1 ZZVZ využít vyhrazené změny závazku ze smlouvy spočívající v úpravě doby plnění či úpravě rozsahu plnění díla z níže uvedených důvodů: Ke změně doby plnění/úpravě rozsahu plnění díla může dojít z důvodu: a) průtahů ze strany orgánů statní správy či dalších osob, průtahů v rámci konaného správního či obdobného řízení, b) výsledků průzkumů uskutečněných v rámci provádění díla, c) prodlení objednatele, d) změny právní úpravy či technických norem, jež mají za důsledek změnu v provádění díla, e) nedostatků a chyb technické povahy v dokumentech předaných dodavateli zadavatelem mající vliv na realizaci díla, f) okolností vyšší moci, g) nepředvídatelných archeologických nálezů, h) nevhodných klimatických podmínek, které nebylo možno předvídat. Za nepředvídatelné je možné označit dlouhodobě trvající klimatické změny či procesy zcela netypické pro dané roční období mající výjimečný průběh s přímým dopadem na možnosti technologických postupů při realizaci díla. Za nevhodné klimatické podmínky však nelze považovat předvídatelné klimatické podmínky, které je možné během realizace díla očekávat a které by bylo možno kvalifikovat jako podstatnou změnu závazku ze smlouvy dle § 222 odst. 3 ZZVZ, ch) změny ze strany zadavatele spočívající v nutném zajištění provozu vzhledem k tomu, že zakázka bude realizována v prostorách, kde probíhá provoz, i) pokud dojde k osazení PV modulů o jiném jmenovitém výkonu než uvedeným v zadávacích podmínkách a bude dodržena maximální odchylka celkového výkonu daného zadávacími podmínkami o + max. 3 %. Termín plnění díla se prodlužuje o dobu nutného přerušení prací z uvedených důvodů a odstraňování následků působení uvedených okolností, které znemožňují provádění díla. Doba a důvody posunu zahájení nebo přerušení provádění díla budou zhotovitelem zapsány a objednatelem předem odsouhlaseny, aktualizovány zhotovitelem v případném harmonogramu a potvrzeny zápisem. Zadavatel si vyhrazuje právo dle § 100 odst. 2 ZZVZ změny vybraného dodavatele, se kterým byla uzavřena smlouva, v případě že dojde k předčasnému ukončení takové smlouvy v souladu s jejím zněním nebo jinak v souladu s právními předpisy platnými v České republice. V případě využití vyhrazené změny dodavatele podle předchozího odstavce zadavatel vyzve k uzavření nové smlouvy na nedokončenou část předmětu veřejné zakázky toho dodavatele, jehož nabídka se umístila jako další v pořadí hodnocení za nabídkou původně vybraného dodavatele. Dodavatel je oprávněn uzavření smlouvy odmítnout. Odmítne-li takový dodavatel uzavřít smlouvu, může zadavatele vyzvat další dodavatele v pořadí podle původního hodnocení nabídek. Tento postup může zadavatel opakovat až do uzavření smlouvy nebo odmítnutí jejího uzavření ze strany všech dodavatelů. Dodavatel vyzvaný podle předchozího odstavce musí splnit veškeré podmínky účasti stanovené v tomto zadávacím řízení. Nebylo-li posouzení jejich splnění provedeno v původním zadávacím řízení, provede tak zadavatel před uzavřením smlouvy. Za účelem tohoto posouzení je zadavatel oprávněn vyzvat dodavatele obdobně § 46 zákona k objasnění nebo doplnění údajů a dokladů. Objasněním či doplněním dodavatele však nebude smět dojít ke změně původní nabídky tak, jak zapovídá § 46 odst. 2 zákona. V případě prokázání splnění všech podmínek účasti stanovených v tomto zadávacím řízení bude dodavatel zadavatelem vyzván v souladu s § 122 odst. 3 zákona a s přihlédnutím k povinnosti elektronické komunikace v zadávacím řízení podle § 211 odst. 5 zákona k předložení dokladů o kvalifikaci. Nepředloží-li dodavatel doklady o jeho kvalifikaci v souladu s předchozí větou, ztratí nárok na uzavření smlouvy a zadavatel přejde k posouzení dalšího dodavatele ve smyslu předchozího odstavce tohoto bodu.