342300-2026 - Ergebnis
Polen – Dienstleistungen des Gesundheitswesens – Anestezjolog
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelAnestezjolog
BeschreibungUdzielanie świadczeń zdrowotnych w zakresie anestezjologii i intensywnej terapii
Interne KennungKO/36/25
VerfahrensartSonstiges zweistufiges Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrensna podstawie: 1) art. 26 ustawy z dnia 15 kwietnia 2011 roku o działalności leczniczej (t.j. Dz.U. 2025 poz. 450 ze zm.), 2) art. 140, art. 141, art. 146 ust. 1, art. 147, art. 148 ust. 1, art. 149, art. 150, art. 151 ust. 1, 2 4-6, art. 152, art. 153 i art. 154 ust. 1 i 2 ustawy z dnia 27 sierpnia 2004 r. o świadczeniach opieki zdrowotnej finansowanych ze środków publicznych (Dz.U. 2025 poz. 1461 ze zm.) 3) Regulaminu przeprowadzania postępowania o zawarcie umowy na realizacje świadczeń zdrowotnych w 116 Szpitalu Wojskowym z Przychodnią SPZOZ w Opolu wprowadzonego Rozkazem dziennym nr 38/2024 Komendanta 116 Szpitala Wojskowego SPZOZ w Opolu z dnia 22.02.2024 roku.
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85100000 Dienstleistungen des Gesundheitswesens
5. Los
LosLOT-0001