See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: UDZIELENIE ŚWIADCZENIA ZDROWOTNYCH W ZAKRESIE BADAŃ ENDOSKOPOWYCH W ZESPOLE OPIEKI ZDROWOTNEJ W ŚWIĘTOCHŁOWICACH SP. Z O. O. W RESTRUKTURYZACJI DLA OSÓB FIZYCZNYCH
Beschreibung: UDZIELENIE ŚWIADCZENIA ZDROWOTNYCH W ZAKRESIE BADAŃ ENDOSKOPOWYCH W ZESPOLE OPIEKI ZDROWOTNEJ W ŚWIĘTOCHŁOWICACH SP. Z O. O. W RESTRUKTURYZACJI DLA OSÓB FIZYCZNYCH
Verfahrensart: Sonstiges einstufiges Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85121000 Dienstleistungen von Arztpraxen
5. Los
Los: LOT-0001