See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa i montaż instalacji fotowoltaicznej na budynku mieszkalnym AMW O/Reg. Poznań w Witkowie, ul. Pogodna 5A
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest Dostawa i montaż instalacji fotowoltaicznej na budynku mieszkalnym AMW O/Reg. Poznań w Witkowie, ul. Pogodna 5A. 2. Szczegółowy zakres zamówienia określony został w załączniku nr 2 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia oraz w Projektowanych postanowieniach umowy – stanowiących załącznik nr 4 do SWZ. 3. Zamawiający wymaga w niniejszym postępowaniu przedmiotowych środków dowodowych umożliwiających jednoznaczną identyfikację oferowanych urządzeń. Szczegółowe informację na temat przedmiotowych środków dowodowych zawarte są w Rozdziale V SWZ. 4. Termin wykonania zamówienia wynosi: 150 dni od dnia zawarcia umowy.
Vorherige Bekanntmachung: 39222-2026
Interne Kennung: DZP-OP.2610.466.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09331200 Photovoltaische Solarmodule/Solarzellen
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: Dostawa i montaż instalacji fotowoltaicznej na budynku mieszkalnym AMW O/Reg. Poznań w Witkowie, ul. Pogodna 5A