2. Verfahren
Verfahren
Titel: ex ante aankondiging boeken VAVO
Beschreibung: Het betreft de inkoop van lesboeken ten behoeve van het VAVO-onderwijs. € 90.000 per jaar. Opdrachtduur is vier jaar. Raming totale opdrachtwaarde is € 90.000 * 4 jaar = €360.000 excl. btw. Dit is slechts een raming. Hier kunnen geen rechten aan worden ontleend.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 22111000 Schulbücher
Zusätzliche Einstufung (cpv): 22110000 Gedruckte Bücher
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: VAVO-boeken
Beschreibung: De levering van VAVO boeken ten behoeve van het VAVO onderwijs. circa € 90.000 per jaar. Opdrachtduur is maximaal 4 jaar.
Interne Kennung: 1