2. Verfahren
Verfahren
Titel: Kockengen Waterproof Fase 10 Kerkweg
Beschreibung: Gedurende de afgelopen jaren heeft het dorp Kockengen regelmatig last gehad van wateroverlast. Dit is onder andere veroorzaakt door de slappe bodem die zorgt voor een bodemdaling van enkele centimeters per jaar. Naar aanleiding van de hevige wateroverlast in 2014 is besloten het project Kockengen Waterproof op te starten. Gedurende een elftal fases wordt het dorp integraal opgehoogd. Deze ophoging zal gebeuren door gebruik te maken van lichte ophoogmaterialen, zodat de zettingen in de toekomst beperkt blijven. Tijdens deze ophoging zal ook de riolering vervangen worden en zullen diverse nutspartijen kabels en leidingen vernieuwen. €12.000.000,00
Interne Kennung: Z24/625026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
2. Procedure
Procedure
Interne identificatiecode: Z24/625026
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Werken
Belangrijkste classificatie (cpv): 45000000 Bouwwerkzaamheden
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Interne identificatiecode: 1