342378-2026 - Ergebnis
Polen – Bürobedarf – „Dostawa niszczarek, materiałów biurowych, drobnego sprzętu oraz papieru ksero dla 35. Wojskowego Oddziału Gospodarczego Rząska, ul. Krakowska 1”
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel„Dostawa niszczarek, materiałów biurowych, drobnego sprzętu oraz papieru ksero dla 35. Wojskowego Oddziału Gospodarczego Rząska, ul. Krakowska 1”
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa niszczarek, materiałów biurowych, drobnego sprzętu oraz papieru ksero dla 35. Wojskowego Oddziału Gospodarczego Rząska, ul. Krakowska 1 Część 1 – Dostawa niszczarek do 35 Wojskowego Oddziału Gospodarczego Rząska, ul. Krakowska 1 (Sekcja Infrastruktury) - Sprzęt do niszczenia dokumentów niejawnych i elektronicznych nośników informacji. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla części oraz zakres znajduje się w załączniku nr 4. Część 2 – Dostawa materiałów biurowych i drobnego sprzętu (Sekcja Zabezpieczenia Szkolenia) - materiały piśmiennicze, segregatorów, skoroszyty, zszywacze, dziurkacze itp. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla części oraz zakres znajduje się w załączniku nr 7. Część 3 – Dostawa papieru ksero do drukarek (Służba Łączności i Informatyki) Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla części oraz zakres znajduje się w załączniku nr 7. Zamawiający wymaga, aby towar był dostarczony jako fabrycznie nowy, wolny od wad technicznych i prawnych, dopuszczony do obrotu oraz pierwszego gatunku.
Vorherige Bekanntmachung152029-2026
Interne Kennung12/SZKOL/26
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30192000 Bürobedarf
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30191400 Reißwölfe, 30190000 Diverse Maschinen, Einrichtungen und Zubehör, 30197600 Verarbeitetes Papier und Pappe
5. Los
LosLOT-0001
Titelczęść 1„Dostawa niszczarek, materiałów biurowych, drobnego sprzętu oraz papieru ksero dla 35. Wojskowego Oddziału Gospodarczego Rząska, ul. Krakowska 1”
BeschreibungCzęść 1 – Dostawa niszczarek do 35 Wojskowego Oddziału Gospodarczego Rząska, ul. Krakowska 1 (Sekcja Infrastruktury) - Sprzęt do niszczenia dokumentów niejawnych i elektronicznych nośników informacji.
Interne Kennung12/SZKOL/26 _ część 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30191400 Reißwölfe
LosLOT-0002
Titelczęść 2 „Dostawa niszczarek, materiałów biurowych, drobnego sprzętu oraz papieru ksero dla 35. Wojskowego Oddziału Gospodarczego Rząska, ul. Krakowska 1”
BeschreibungCzęść 2 – Dostawa materiałów biurowych i drobnego sprzętu (Sekcja Zabezpieczenia Szkolenia) - materiały piśmiennicze, segregatorów, skoroszyty, zszywacze, dziurkacze itp.
Interne Kennung12/SZKOL/26 _ część 2
Haupteinstufung (cpv): 30190000 Diverse Maschinen, Einrichtungen und Zubehör
Optionen
Beschreibung der OptionenZamawiający przewiduje zastosowanie prawa opcji w części nr 2: Zamawiający na podstawie zapisu art.441 ust 1 ustawy PZP (prawo opcji) przewiduje możliwość zwiększenia dostaw w zakresie nieprzekraczającym 100% wartości brutto. Ilość zamówionego towaru uzależniona będzie od bieżących potrzeb zamawiającego i posiadanych środków finansowych. Ceny jednostkowe towaru przedstawione przez Wykonawcę w ofercie obowiązują w przypadku zastosowania prawa opcji.
LosLOT-0003
Titelczęść 3 „Dostawa niszczarek, materiałów biurowych, drobnego sprzętu oraz papieru ksero dla 35. Wojskowego Oddziału Gospodarczego Rząska, ul. Krakowska 1”
BeschreibungCzęść 3 – Dostawa papieru ksero do drukarek (Służba Łączności i Informatyki)
Interne Kennung12/SZKOL/26 _ część 3
Haupteinstufung (cpv): 30197600 Verarbeitetes Papier und Pappe
Beschreibung der OptionenZamawiający przewiduje zastosowanie prawa opcji w części nr 3: Zamawiający na podstawie zapisu art.441 ust 1 ustawy PZP (prawo opcji) przewiduje możliwość zwiększenia dostaw w zakresie nieprzekraczającym 100% wartości brutto. Ilość zamówionego towaru uzależniona będzie od bieżących potrzeb zamawiającego i posiadanych środków finansowych. Ceny jednostkowe towaru przedstawione przez Wykonawcę w ofercie obowiązują w przypadku zastosowania prawa opcji.