2. Verfahren
Verfahren
Titel: Implementatie en het onderhoud van een oplossing voor het beheer van het gebruik van het openbaar domein in de stad Brussel
Beschreibung: Het voorwerp van deze opdracht is de levering, de implementatie en het onderhoud van een oplossing voor het beheer van de inname van het openbaar domein, de markten, de ambulante handel, de evenementen alsook de vergunningen met betrekking tot de HORECA-inrichtingen.
Interne Kennung: 26 0001 - PO - Gestion des marchés ambulants (GEODP)
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 26 0001 - PO - Gestion des marchés ambulants (GEODP) - 1
Beschreibung: De oplossing is bestemd voor de dienst Economische Zaken van de Stad Brussel en beoogt de administratieve en operationele beheersing van voormelde activiteiten te ondersteunen.
Interne Kennung: 1