34240-2024 - Auftragsänderung
Polen – Planungsleistungen im Bauwesen – Wykonanie Koncepcji Programowej wraz z rozpoznaniem podłoża gruntowego dla zadania pn: „Budowa drogi S10 Szczecin – Piła"
Bekanntmachung der Auftragsänderungen
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wykonanie Koncepcji Programowej wraz z rozpoznaniem podłoża gruntowego dla zadania pn: „Budowa drogi S10 Szczecin – Piła"
Beschreibung: Wykonanie Koncepcji Programowej wraz z rozpoznaniem podłoża gruntowego dla zadania pn: „Budowa drogi S10 Szczecin – Piła na odcinku koniec obwodnicy Stargardu - początek obwodnicy Piły (z węzłem „Koszyce") z wyłączeniem obwodnicy miejscowości Wałcz" z podziałem na 5 części: Część 1: odcinek 2 węzeł „Stargard Szczeciński Wschód" /bez węzła/ - węzeł „Recz" Część 2: odcinek 3 węzeł „Recz" /bez węzła/ - węzeł „Łowicz Wałecki" Część 3: odcinek 4 węzeł „Łowicz Wałecki" /bez węzła/ - węzeł „Mirosławiec" Część 4: odcinek 5 węzeł „Mirosławiec" /bez węzła/ - węzeł „Wałcz Zachód" /bez węzła/ Część 5: odcinek 6 Wałcz (węzeł „Witankowo" /bez węzła/) - węzeł „Piła Północ"
Interne Kennung: O.Sz.D-3.2413.32.2021
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen
5. Los
Los: LOT-0005
Titel: Część 5: odcinek 6 Wałcz (węzeł „Witankowo" /bez węzła/) - węzeł „Piła Północ"
Beschreibung: Wykonanie Koncepcji Programowej wraz z rozpoznaniem podłoża gruntowego dla zadania pn: „Budowa drogi S10 Szczecin – Piła na odcinku koniec obwodnicy Stargardu - początek obwodnicy Piły (z węzłem „Koszyce") z wyłączeniem obwodnicy miejscowości Wałcz" z podziałem na 5 części: Część 5: odcinek 6 Wałcz (węzeł „Witankowo" /bez węzła/) - węzeł „Piła Północ"
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71351000 Geologische, geophysikalische und sonstige wissenschaftliche Prospektionstätigkeiten