2. Verfahren
Verfahren
Titel: Całodobowe żywienie pacjentów Szpitala Matki Bożej Nieustającej Pomocy w Wołominie II
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest „Całodobowe żywienie pacjentów Szpitala Matki Bożej Nieustającej Pomocy w Wołominie II
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 55321000 Zubereitung von Mahlzeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 55322000 Kochen von Mahlzeiten, 55522000 Verpflegungsdienste für Transportunternehmen, 15894220 Krankenhausmahlzeiten
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest „Całodobowe żywienie pacjentów Szpitala Matki Bożej Nieustającej Pomocy w Wołominie”.
Haupteinstufung (cpv): 55520000 Verpflegungsdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 55322000 Kochen von Mahlzeiten, 55520000 Verpflegungsdienste, 15894220 Krankenhausmahlzeiten
Optionen:
Beschreibung der Optionen: 1. Zamawiający zastrzega sobie możliwość skorzystania z prawa opcji określonego w art. 441 Ustawy Pzp. 2. Realizacja prawa opcji (1) polegać będzie na zwiększeniu ilości zamówienia podstawowego w zakresie do 25 % wartości umowy w czasie podstawowego terminu realizacji umowy. 3. Realizacja prawa opcji (2) polegać będzie na przedłużeniu terminu realizacji umowy maksymalnie o 12 miesięcy 4. Chęć skorzystania z prawa opcji nie będzie wymagać zawarcia aneksu do umowy, odbywać się będzie w oparciu o skierowanie do Wykonawcy oświadczenia o skorzystaniu z prawa opcji w formie pisemnej. 5. Prawo opcji (1) oznacza, że w przypadku gdy Zamawiający wyczerpie całość wartości umowy przed upływem podstawowego terminu realizacji umowy uruchomi prawo opcji, które będzie realizowane zgodnie z następującymi zasadami: • prawo opcji realizowane będzie na takich samych warunkach (w tym warunkach cenowych) jak zamówienie podstawowe; 6. Prawo opcji (2) oznacza, że gdy Zamawiający nie wyczerpie wartości umowy w podstawowym terminie realizacji umowy uruchomi prawo opcji, które będzie realizowane zgodnie z następującymi zasadami: • prawo opcji realizowane będzie na takich samych warunkach (w tym warunkach cenowych) jak zamówienie podstawowe; 7. O zamiarze skorzystania z prawa opcji, Zamawiający poinformuje Wykonawcę odrębnym oświadczeniem, z tym zastrzeżeniem, że o skorzystaniu z prawa opcji 1 Zamawiający poinformuje Wykonawcę najpóźniej na miesiąc przed wyczerpaniem kwoty podstawowej, a w przypadku prawa opcji nr 2 Zamawiający poinformuje Wykonawcę najpóźniej na miesiąc przed upływem podstawowego terminu realizacji umowy. 8. Prawo opcji jest uprawnieniem Zamawiającego, z którego może, ale nie musi skorzystać w ramach realizacji niniejszego zamówienia. W przypadku nie skorzystania przez Zamawiającego z prawa opcji Wykonawcy nie przysługują żadne roszczenia z tego tytułu.