342503-2025 - Ergebnis
Tschechien – Industrielle Maschinen – „Frýdecká skládka, a.s. – pořízení zařízení pro zpracování BRO“
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel„Frýdecká skládka, a.s. – pořízení zařízení pro zpracování BRO“
BeschreibungPředmětem zakázky je dodávka drtící technologie. Podrobná specifikace předmětu plnění je obsažena v příloze č. 4 – technická specifikace. Předmětem zakázky je rovněž: • doprava do místa plnění vč. uvedení zařízení do provozu, • předání kompletního manuálu v českém jazyce, • zaškolení obslužného personálu.
Interne Kennung„Frýdecká skládka, a.s. – pořízení zařízení pro zpracování BRO“
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42000000 Industrielle Maschinen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 43414000 Mahlmaschinen
5. Los
LosLOT-0001
Interne KennungDrtící technologie