342530-2026 - Wettbewerb
Tschechien – Bewertungs- und Testinstrumente – Centrum průmyslového výzkumu, vývoje a inovací Minileit – technologie 3
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelCentrum průmyslového výzkumu, vývoje a inovací Minileit – technologie 3
BeschreibungPředmětem zakázky je dodávka Univerzálního zkušebního stroje / zařízení pro mechanické a termomechanické zkoušky vzorků hybridních kompozitních materiálů, včetně instalace a příslušenství. Zakázka bude realizována v rámci projektu „Centrum průmyslového výzkumu, vývoje a inovací Minileit“ (dále také pouze „projekt“) s uvažovanou podporou prostředků OP ST dle podmínek programu a výzvy č. 68. Předmětem projektu je vybudování špičkového mezinárodního výzkumného a vývojového centra, které bude zaměřeno na výzkum a vývoj pokročilých konstrukčních, technologických a materiálových řešení, jako izolací palivových článků pro e-mobilitu, izolačních řešení teplotně namáhaných technologií v automobilovém a leteckém průmyslu a energetice. Podrobnější požadavky na součásti dodávky, instalaci a zprovoznění stanoví zadávací dokumentace.
Interne Kennung3
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38900000 Bewertungs- und Testinstrumente
5. Los
LosLOT-0001