2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamovereenkomst voor het leveren van vuilnisbakken en -zakken en rolcontainers
Beschreibung: Het ziekenhuis AZ Oostende wil het afvalbeleid afstemmen op de wetgeving. Daarnaast wensen we de verschillende afvalstromen en -flows te optimaliseren waarbij we gaan investeren in duurzame afvalstromen. Deze aankoopprocedure kadert in een deelproject waarbij de focus wordt gelegd op de afvalstromen NRMA, PMD en Papier & Karton. De keuze voor de diverse vuilnisbakken en -zakken naar specificaties (qua afmeting, kleur, materiaal…) wordt gemotiveerd door o.a.: - Verbetering van de werking van de organisatie intern: Verschillende types vuilnisbakken en -zakken kunnen worden gebruikt om verschillende soorten afval te scheiden en het voor de eindgebruiker in één oogopslag duidelijk te maken welk type afval in de bakken en zakken zit. - Naleving van de geldende wetgeving o De VLAREMA-regelgeving speelt een cruciale rol bij het beheer van afvalstromen in Vlaanderen. Door specifieke eisen te stellen aan vuilniszakken, bevordert VLAREMA niet alleen de efficiëntie van afvalinzameling en -verwerking, maar ook de milieuvriendelijkheid van deze processen. Dit houdt in dat we ons als ziekenhuis bewust moeten zijn van de soorten vuilnisbakken en -zakken die we aankopen en gebruiken, en ervoor moeten zorgen dat deze voldoen aan de gestelde normen. Dit draagt op zich opnieuw bij aan een schonere, gezondere en duurzamere leefomgeving.
Interne Kennung: PPP0QP-282/6091/AZO_AK_146
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 19640000 Müllsäcke und -beutel aus Polyethylen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Vuilnisbakken en -zakken
Beschreibung: Vuilnisbakken en -zakken
Interne Kennung: AZO_AK_146_1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34928480 Abfallcontainer und -körbe, 44613700 Abfallsammelbehälter
Los: LOT-0002
Titel: Rolcontainers
Beschreibung: Rolcontainers
Interne Kennung: AZO_AK_146_2