See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa narzędzi, elektronarzędzi i narzędzi spalinowych z akcesoriami dla Regionalnego Zarządu Gospodarki Wodnej w Rzeszowie
Beschreibung: Dostawa narzędzi, elektronarzędzi i narzędzi spalinowych z akcesoriami dla Regionalnego Zarządu Gospodarki Wodnej w Rzeszowie w podziale na 8 części; Część 1 - Dostawa narzędzi, elektronarzędzi i narzędzi spalinowych z akcesoriami dla Regionalnego Zarządu Gospodarki Wodnej w Rzeszowie, Część 2 - Dostawa narzędzi, elektronarzędzi i narzędzi spalinowych z akcesoriami dla Zarządu Zlewni w Jaśle, Część 3 - Dostawa narzędzi, elektronarzędzi i narzędzi spalinowych z akcesoriami dla Zarządu Zlewni w Krośnie, Część 4- Dostawa narzędzi, elektronarzędzi i narzędzi spalinowych z akcesoriami dla Stopnia Wodnego w Rzeszowie, Część 5 - Dostawa narzędzi, elektronarzędzi i narzędzi spalinowych z akcesoriami dla Zbiornika Wodnego Besko, Część 6 - Dostawa narzędzi, elektronarzędzi i narzędzi spalinowych z akcesoriami dla Zarządu Zlewni w Stalowej Woli, Część 7 - Dostawa narzędzi, elektronarzędzi i narzędzi spalinowych z akcesoriami dla Zarządu Zlewni w Przemyślu, Część 8 - Dostawa narzędzi, elektronarzędzi i narzędzi spalinowych z akcesoriami dla Elektrowni Wodnej w Klimkówce
Interne Kennung: R.ROZ.2710.55.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: 1. Postępowanie o udzielenie przedmiotowego zamówienia publicznego prowadzone jest na podstawie przepisów ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych – zwanej dalej „ustawą Pzp” – oraz przepisów wykonawczych wydanych na jej podstawie, w szczególności rozporządzenia Ministra Rozwoju, Pracy i Technologii z dnia 23 grudnia 2020 r. w sprawie podmiotowych środków dowodowych oraz innych dokumentów lub oświadczeń, jakich może żądać zamawiający od wykonawcy – zwanego dalej „rozporządzeniem MR” – w trybie przetargu nieograniczonego art. 132 ustawy Pzp 2. Wszelkie kwestie nieujęte w SWZ reguluje ustawa Pzp. 3. Zgodnie z art. 139 ustawy Pzp, Zamawiający najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42000000 Industrielle Maschinen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 42652000 Elektromechanische Handwerkzeuge, 44511200 Forken für Gartenarbeit, 44512000 Diverses Handwerkzeug
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1 - Dostawa narzędzi, elektronarzędzi i narzędzi spalinowych z akcesoriami dla Regionalnego Zarządu Gospodarki Wodnej w Rzeszowie,
Beschreibung: Dostawa narzędzi, elektronarzędzi i narzędzi spalinowych z akcesoriami dla Regionalnego Zarządu Gospodarki Wodnej w Rzeszowie,
Interne Kennung: R.ROZ.2710.55.2025.1
Los: LOT-0002
Titel: Część 2 - Dostawa narzędzi, elektronarzędzi i narzędzi spalinowych z akcesoriami dla Zarządu Zlewni w Jaśle,
Beschreibung: Dostawa narzędzi, elektronarzędzi i narzędzi spalinowych z akcesoriami dla Zarządu Zlewni w Jaśle,
Interne Kennung: R.ROZ.2710.55.2025.2
Los: LOT-0003
Titel: Część 3 - Dostawa narzędzi, elektronarzędzi i narzędzi spalinowych z akcesoriami dla Zarządu Zlewni w Krośnie,
Beschreibung: Dostawa narzędzi, elektronarzędzi i narzędzi spalinowych z akcesoriami dla Zarządu Zlewni w Krośnie,
Interne Kennung: R.ROZ.2710.55.2025.3
Los: LOT-0004
Titel: Część 4 - Dostawa narzędzi, elektronarzędzi i narzędzi spalinowych z akcesoriami dla Stopnia Wodnego w Rzeszowie,
Beschreibung: Dostawa narzędzi, elektronarzędzi i narzędzi spalinowych z akcesoriami dla Stopnia Wodnego w Rzeszowie,
Interne Kennung: R.ROZ.2710.55.2025.4
Los: LOT-0005
Titel: Część 5 - Dostawa narzędzi, elektronarzędzi i narzędzi spalinowych z akcesoriami dla Zbiornika Wodnego Besko,
Beschreibung: Dostawa narzędzi, elektronarzędzi i narzędzi spalinowych z akcesoriami dla Zbiornika Wodnego Besko,
Interne Kennung: R.ROZ.2710.55.2025.5
Los: LOT-0006
Titel: Część 6 - Dostawa narzędzi, elektronarzędzi i narzędzi spalinowych z akcesoriami dla Zarządu Zlewni w Stalowej Woli,
Beschreibung: Dostawa narzędzi, elektronarzędzi i narzędzi spalinowych z akcesoriami dla Zarządu Zlewni w Stalowej Woli,
Interne Kennung: R.ROZ.2710.55.2025.6
Los: LOT-0007
Titel: Część 7 - Dostawa narzędzi, elektronarzędzi i narzędzi spalinowych z akcesoriami dla Zarządu Zlewni w Przemyślu
Beschreibung: Dostawa narzędzi, elektronarzędzi i narzędzi spalinowych z akcesoriami dla Zarządu Zlewni w Przemyślu
Interne Kennung: R.ROZ.2710.55.2025.7
Los: LOT-0008
Titel: Część 8 - Dostawa narzędzi, elektronarzędzi i narzędzi spalinowych z akcesoriami dla Elektrowni Wodnej w Klimkówce
Beschreibung: Dostawa narzędzi, elektronarzędzi i narzędzi spalinowych z akcesoriami dla Elektrowni Wodnej w Klimkówce
Interne Kennung: R.ROZ.2710.55.2025.8